TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

JAJA KOSZERNE NIEMIECKIE

JAJA KOSZERNE NIEMIECKIE.

Kura ustawiona dziobem na wschód a zadkiem na zachód.

Papu ze wschodu a kupa na zachód ( gazociąg Bałtycki ).

Czyli trzy w jednym ŻYDZI SOWIECI I SZKOPY.

 

Z uwagi na holokaust ( w ich, Niemieckim wydaniu ) do Żydów podchodzą jak do jajka. Świadomi są że jakakolwiek próba medialnego ich obrażania wywołałaby na świecie szum. Odwracają zatem sytuację zrucając swoje grzechy na innych. Gdy uda im się tak zadziałać że nawet Żydzi podejmą piłeczkę, to są szczęśliwi. Udaje im się zamierzenie - skłócić Żydów z całym światem. W rejonie Izraela spokoju nie ma. Tam Żydzi przez sąsiadów nie są szczególnie lubiani. Gdy Żydzi podejmą piłeczkę w innych sprawach

 

co chcą osiągnąć ?

Chcą osiągnąć te same cele jakie przyświecały im w czasie 2-giej wojny światowej.

Aby świat myślał że holokaustowi są winni wszyscy inni tylko nie Niemcy.

Aby świat znienawidził żydów

W konsekwencji aby świat zaczął walczyć z Żydami, a oni, Niemcy będą z boku, będą tylko się przyglądać jak realizuje się ich zamierzenie.

 

Hegemonia nad światem.

Eliminacja żydów.

 

Jak wspomniałem chcą osiągnąć te same cele jakie przyświecały im w czasie 2-giej wojny światowej.

Są świadomi, że tak jak wtedy działać nie mogą, zatem wszystko wykonują rękoma innych. stąd te wszystkie medialne bajki. To oddziaływanie na psychikę i jak widać powoli im się to udaje – LANGSAM LANGSAM ZUM ZIEL – powoli powoli a do celu.

 

Co jakiś czas, przez nie uwagę i głupotę swoich polityków pokazują o co im naprawdę chodzi. W takiej sytuacji świat nieco trzeźwieje i zaczyna się orientować w polityce Niemieckiej. Potwierdzeniem tego są słowa Merkel w Japonii że między Niemcami a krajem kwitnącej wiśni jest tylko Rosja.

 

Pamiętajmy że państwa osi to były Niemcy, Włochy i Japonia.

 

Odnosząc się do słów Merkel.

Polska to land. Natomiast Białoruś, Ukraina to republiki Rosji.

Oni naprawdę próbują traktować Kraje unii Europejskiej jak landy niemieckie.

 

Czy nie widać powtórki z rozrywki historii ?

 

Europa = landy Niemieckie

Anglia = znowu się nie dała ( brek-sit )

Szczególne uprzywilejowaie Francji = tak ja w czasie wojny = rząd Wiszi

Gazociąg Bałtycki = sojusz Ribentrop Mołotow ( tak jak w czasie 2-giej wojny. Zanim Niemcy napadli na ZSSR to dostarczane przez ZSSR sutowce, w tym ropę naftową. )

 

Brakuje jeszcze jednego elementumiei o którym radzę Rosjanom pamiętać - zerwanie przez szkopów sojuszu i napaści.

 

To jest wyrafinowane przemyślane działanie przy wykorzystamiu nowoczesnych technik, w tym oddziaływań na ludzi w sposób „telepatyczny” Znający moją stronę wiedzą dlaczego cudzysłów.

 

Rosjanie mają swoje interesy na świecie ( również są hemogoniczni ) i znają tą technikę, zatem zewnętrzne działania są takie aby wyglądało to tak iż to Soweci oddziałują „telepatycznie” Tak jest również w istocie. Niemcy świadomi potęgi i interesów Rosyjskich wkomponowli ich działania w swoje. Oczywiście do czasu i będzie tak jak w czasie gdy napadli na nich.

 

Tylko tym razem myślą ze finał będzie inny.

Czyli aby cały świat należał do Niemiec. Jestem wręcz przekonanym, że w kosekwenji chcieliby wyeliminować i żydów. Tylko w taki sposób chcą to uczynić, aby nikt im, Niemcom nie zarzucił czegoś w rodzzaju holokaustu. Dlatego na wszelkie możliwe sposoby prubują skłócić świat z żydami, a oni Niemcy nie mają nic z tuym wspólnego – chcą aby świat tak to spostrzegł. Stąd między innymi próby wypaczania historii i nie udolne próby zrucania holokaustu na swoje ofiary.

 

 

Gdy ktoś zauważy że historia zatoczyła koło i pewne jej elementy są identyczne

.

 

To ktoś taki pomyśl,i że tak jest to wkomponowane w nasze istnienie, że to zamierzenia „natury”, kogoś z poza ludzkości, tymbardziej tak może pomyśłeć gdy weźmie pod uwagę istenienie zjawiska, którego działanie przypomina telepatię, a on jego dzoświadcza, jednak na zenątrz nikt głośno o tym nie mówi.

 

W takim przypadku będą chcieli to zrucać na sily nadprzyrodzone. Mając powyższe na uwadze jaki według ciebie czytelniku byłby nastęny krok, gdyby owo zamierzanie Niemców się udało ?

 

Skoro to siły naprzyrodzone, zatem trzeba się zwrócić przeciw nim i zacznie się walka z Bogiem, przeciw Bogu. W Biblii jest to napisane. OTO CYTAT

Obj. 16:14, 16: „Są to w rzeczywistości wypowiedzi natchnione przez demony i dokonują znaków, i wychodzą do królów całej zamieszkanej ziemi, żeby ich zgromadzić na wojnę wielkiego dnia Boga Wszechmocnego. I zgromadziły ich na miejsce zwane po hebrajsku Har-Magedon [Armagedon]”.


Obj. 19:19: „Ujrzałem bestię [ogół rządów ludzkich] oraz królów ziemi i ich wojska zgromadzone, aby stoczyć wojnę z siedzącym na koniu i z jego wojskiem”.

 

Gdyby w tej chwili ktoś to zauwazył tak jak zauważyłem to ja i zrucił to na przeciwnika Bożego, zatem i owo zjawisko „telepatii” również, uświadomię mu, że ci którzy znają jego działanie, którzy są świadomi iż jest to czysto fizyczne w pełni wytłumaczalne zjawisko, którego doświadczać muszą ludzie gdy spełnione są określone warunki to nie są istoty pozaziemskie. To są zwykli ludzie, światli ludzie, którzy poza znajomością działania zjwaiska znają treść biblii. Układają zatem scenariusz działań w taki sposób aby inni pomyśłeli, że to robota Boga albo diabła ( zapraszam do wpisu OPĘTANIE do którego tekst w nawiasie jest linkiem ) i drugim ( OBCY ).

 

Jest tu jeszcze sporo punktów w tym Tusk. Będę zatem starał się to uzupełniać, zatem CDN. nastąpi.

( zanim jednak to uczynię zapraszam do zapoznania się z wcześniejszymi moimi sopstrzerzeniami oto linki do nich ).

 

WŁADZA I LUDZIE

 

GRECJA NIEMCY POLSKA UNIA

 

PAŃSTWO ISLAMSKIE KONTRA SŁUŻBY SPECJALNE

 

TUSK I TELEPATIA

 

JACEK WCIÓRKA "PROFESOR" PSYCHIATRII KRADNIE PACJENTÓW

 

"TELEPATIA" - LUDZKIE  MARIONETKI

 

  "OPĘTANIE"

 

Tak dla rozluźnienia jeszcze mały drobiazg.

ROBIENIE LUDZI W BAMBUKO PRZEZ NIEMIECKIE MEDIA, KTÓRE ŚMIĄ SIĘ NAZYWAĆ - PROGRAMEM NAUKOWYM, CZYLI  -  JAJA KOSZERNE NIEMIECKIE.

Kura ustawiona dziobem na wschód a zadkiem na zachód.

Papu ze wschodu a kupa na zachód

 

Kura hodowana naturalnie różni się w smaku od chowu klatkowego. To jest oczywiste, tu nikogo nie da się oszukać. Jak zatem do tego mają się informacje podawane w mediach Niemieckich rzekomo na podstawie wyników badań naukowych, które przeprowadzano jednocześnie to filmując, iż jaja klatkowe absolutnie nie różnią się od naturalnych. Twierdzą że to jest wyłącznie uprzedzenie ludzi.

 

 

Na podstawie różnicy smaku mięsa już widać różnice, która na pewno będzie zastanawiać ludzi i przy jajach. To raz, dwa, nie wiedziałem skąd pochodzą jajka i jedne smakowały mi bardzo, a drugie nie. Dodatkowo po tych drugich dość szybko wędrowałem do toalety.

Okazywało się, okazywało, bo próby były dość częste, że te pierwsze to chów naturalny a drugie …... .

 

Zatem jak słyszę takie medialne bajki, to wiem co się w istocie stało. ONI SIĘ PO PROSTU SPRZEDALI, SPRZEDALI SWOJĄ WIARYGODNOŚĆ ZA GARŚĆ SREBRNIKÓW. Ktoś im zapłacił ( zapewne producenci jaj klatkowych ) za taki program. Siłą rzeczy, gdy cokolwiek oglądam wyprodukowanego przez taką firmę, to sceptycznie do tego podchodzę. Gdyby mówili nawet prawdę, to trudno jest im uwierzyć. Gdy w czasie wyświetlania takich publikacji są reklamy, z automatu, z założenia z powodów które opisałem wręcz demonstracyjnie nie kupię tych produktów, choćby były mi one nawet bardzo potrzebne. Jednak tym to oni się nie przejmują, bo kasę mają z podawania nieprawdziwych informacji, a nie z reklam.

 

DLACZEGO TO WSZYSTKO PISZĘ ?

Warto by dokładnie przebadać takie „sztuczne” jaja i zorientować się co można z nimi zrobić, aby choć trochę je uratować. To zawsze będzie klatka ale z poprawkami, a że jaja są tańsze, zatem biedni szybciej po nie sięgają. Tą metodą poprawimy ich smk i jakość, powtarzam i mocno to podkreślam jakość, aby smakowały i nie szkodziły.

IRENEUSZ BORYCKI.

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI