TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

KWAŚNIAK

Wojciech Kwaśniak

 

Medialnie znane jest nazwisko Kwaśniak.

Tego pana znałem osobiście. Pochodzi on z licznej rodziny. Wśród jego rodzeństwa był mój kolega Karol Kwaśniak. Jak wspomniałem składałem i naprawiałem w tamtych czasach tv. Pojechaliśmy z Karolem do jego brata Wojciecha ustawić tv. Z nimi wszystkimi, to znaczy z bratem Karola i jego żoną byliśmy na ty. Wyregulowałem telewizor i rządny informacji zacząłem wypytywać Wojtka. Odpowiedział że to tajemnica. Uśmiechnąłem i się i powiedziałem, że opowiada bajki. Uświadomiłem mu, iż do tych informacji bez problemu da się dotrzeć tylko jakby od zaplecza. Zadam inne pytania na które odpowiedzi muszą być jawne, a poukładanie ich w całość da odpowiedź które jest „tajemnicą. Odpowiedział na nurtujące mnie pytania i od tej pory już bez problemów uzyskiwałem odpowiedzi na każde pytanie.

 

Wracając na chwilę do pierwszej jego reakcji. Wszyscy obserwujący jego medialne wypowiedzi wiedzą o co chodzi. On w bardzo wielu przypadkach, powiedziałbym najczęściej tak właśnie odpowiadał. Odpowiadał że to tajemnica , a czynił to w szczególny sposób odpowiednio to jednocześnie akcentując. To było takie nieszczere, wręcz cwaniackie. Gdy medialnie na jedno z pytań odpowiedział w taki właśnie sposób, a żaden dziennikarzy nic z tym nie zrobił, doszedłem do wniosku iż byli oni ( dziennikarze ) poprowadzeni ( zdalnie ). Dlaczego tak myślę ?

Przede wszystkim dlatego, iż było to w czasie gdy skala zjawiska była wyjątkowo dużą ( ta zawiesina wręcz pływała w powietrzu ). Zanim poznałem Karola czyli zanim zaczął on pracować w BOMIS-ie przedtem był kolejarzem na międzynarodowych trasach. Ten wątek rozwinę w późniejszym czasie.

 

Ta znajomość to następny z elementów, który mógł zainteresować tych bawiących się ludźmi, wyłapujących ich „telepatycznie”

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI