TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

PAŃSTWO ISLAMSKIE KONTRA SŁUŻBY SPECJALNE

Państwo islamskie kontra służby specjalne Rosji i Ameryki. Pokazuje się nam mordy wykonywane przez tych bojowników. Problem w tym, iż ci zawsze zamaskowani bojownicy są nad wyraz rośli.

 

Stojąc obok tych, których mordują są od nich mocno wyżsi, to było zauważalne w przekazach medialnych.  Zwróciłem na to uwagę i o dziwo na jednym z następnych z przekazów oprawcy więzili ludzi w  klatkach z podestami, a ujęcia były takie, że ucinały one dół nóg oprawców i już różnice wzrostu nie były aż tak mocno widoczne, ale jednak.  

 

Co tym myślę ?

 

Że to nie bojownicy państwa Islamskiego, a ludzie sił specjalnych celowo wyszkolonych w takim celu podszywają się pod nich.

 

KTO TAK MÓGŁ ZADZIAŁAĆ I W JAKIM CELU ?

 

Ponieważ dotyczy to w dużej mierze ameryki, siłą rzeczy ich ma się podejrzewać.

 

CZY ABY NA PEWNO TO ONI ?

 

Wróćmy do zagrywek Rosji na Ukrainie ( i nie tylko ale to opiszę w innych artykułach ). Teraz już wiemy, że ten konflikt był dużo wcześniej przygotowywany przez ( chyba ) Rosjan. Dobrzy obserwatorzy przypomną sobie Bułgarię i brunatne mundurki, które ludziom miały się kojarzyć z faszyzmem z hitler jugend, a istnienie takich sił tolerowała Bułgarska policja. Pozwala się im robić porządek można użyć określenia iż policja się nimi posługuje,

 

Dlaczego ?

 

Nimi się robi porządek, a gdyby wróciło stare to zamknęli by ich jako organizację faszystowską trąbiliby, iż w kapitalizmie to się stało, a niemożliwym byłoby w układzie socjalistycznym. Znowu Rosja wyzwala „świat” .

 

Wracając do państwa Islamskiego, Rosyjska polityka w rejonach muzułmańskich, to ukrywanie się, to absolutna cisza, tylko znienacka bardzo lekki nacisk na to, iż tam jest zło.  

 

Jaki cel takich działań ?

 

Wiemy, iż Rosjanie nie odpuścili sobie Rosji Radzieckiej. Oni zaś wiedzą, że odbudowa według starego podziału jest nie możliwa, zatem budują nowy układ i chcą wziąć pod swoje skrzydła tych, których „odrzucają” Amerykanie.  Świadomi są również i tego że prędzej czy później prawda o narodowości bojowników ujrzy światło  dzienne.

 

Będzie wiadomo, iż to nie sami muzułmanie, a pracownicy służb specjalnych podszywali się pod nich.

 

Jest oczywistym, iż ludzie będą obwiniać o to Amerykanów i Rosjanie osiągną swoje cele. Muzułmanie będą obwiniać Amerykę o celowe świadome powodowanie konfliktu, a gdy propaganda Rosyjska, przepraszam sowiecka zrobi swoje, to będzie się obwiniać Amerykę o dążenie do wojny, a Rosjanie mają być tymi którzy oswobadzają świat.

 

Już Putin u siebie robi tego typu propagandę. Propagandę, że to zachód jest wszystkiemu wien, a wyzwalali narody z okupacji w czasie 2 wojny światowej żołnierze kraju rad.

 

Czy amerykanie są ślepi.

 

Czy Amerykańscy generałowie tak przesiąkli swoimi zawodami, iż milczą o tym ? Czy Amerykańscy generałowie również chcą aby konflikt światowy stał się faktem ?


CZY I IM JEST TO WSZYSTKO NA RĘKĘ ?

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI