TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

WOJNA NA MÓZGI

ZAATAKOWAĆ MÓZG. ATAK FALAMI ELEKTROMAGNETYCZNYMI NA PRACOWNIKÓW TAMTEJSZEJ AMERYKAŃSKIEJ AMBASADY. Mami Sowieci bawią się w ten sposób już siątki lat. MINISTER MACIEREWICZ MÓWIŁ PRAWDĘ ( jak działa to zjawisko dowiecie się państwo na stronie tvp11.pl )

Gdy byłem zsynchronizowany ( zdalnie w cudzysłowie „telepatycznie”z pracownikami IpiN w W-wie. ) W czasie gdy zabawy w ich wydaniu moją osobę trwały w najlepsze a były to lata 2003-2004 zaskoczeni informacjami jakie posiadałem próbowali zsynchronizować się pracownikami ambasady USA w W-wie. Zadając im pytania czy czasem nie byłem ich szpiegiem.

Porównajmy to z tym co się obecnie stało na Kubie. W podobny sposób oddziaływano na pracowników tamtejszej ambasady USA. Niszczono im psychiki, powodowano choroby mózgu. Może wreszcie otrzeźwiejecie - NIE WIEM JAK WAS NAZWAĆ – BANDO GŁUPCÓW, SZALEŃCY BEZ SUMIEŃ. To dotyczy tych którzy śmią nazywać się lekarzami o specjalności psychiatria. Wy znacie zasadę działania zjawiska, wiecie jak nim się posługiwać, bawicie się przy jego pomocy innymi zdając sobie jednocześnie sprawę jak to niszczy psychiki. Sami doświadczają skutków zjawiska obłudnie innym przypisujecie na tej podstawie choroby psychiczne.

TAK PAN DR. HANNO to dotyczy pani.

TAK TANI DR AGATO to dotyczy i pani.

TAK PANIE DR. ANDRZEJU BEMBENEK te słowa skierowane są do pana

TAK NAUKOWY OSZUŚCIE JACKU WCIÓRKO to dotyczy ciebie.

( więcej na stronie tvp11.pl )

STOWARZYSZENIE IDIOTÓW OTRZEŹWIJCIE WRESZCIE BO POTRAKTUJE SIĘ WAS JAK TERRORYSTÓW.

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI