TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów


 

PALACZOM KU PRZESTRODZE

TELEPATIA

FANTOM

MASA I GRAWITACJA

ANTYMATERIA

Spójrzmy na dodawanie energii atomowi w wyniku, której nabiera on prędkości względem otoczenia.

 

W WYNIKU ROZPĘDZANIA SIĘ ATOMU SPOWALNIAJĄ JEGO ORBITONY.

DNA WZÓRTEORIA NIEDOPUNKTU


 
   
 

MOJE ZDROWIE - RAK - GUZ SIĘ POWIĘKSZYŁ

BRUDNOPIS

ATOM DO TEORI NIEDOPUNKTU 

OPĘTANIE – EGZORCYZMY

 

O MNIE – PO PROSTU JA 

   

 

TECHNICZNA EWOLUCJA RÓWNOLEGŁA

 

PREZYDENT USA

 

U PANA BOCA ZA PIECEM

 

PROJEKCJA PSYCHIATRYCZNIE

 

WIDZIEĆ WNĘTRZE CIAŁA

 

JAN ŻABIŃSKI – EWOLUCJA ZOO

 

 

STAROŻYTNI KOSMICI


 

EKO PRĄD

 

PODGRZEWANIE HOT DOGA

 

ALKOHOL Z LIŚCI KLONU

 

NATURALNY BURSZTYN UZYSKANY W SZTUCZNY SPOSÓB

 

 

CUD”


 

SKĄD SIĘ BIERZE POPYT NA MIESZKANIA – KOVID – MŁODZI BŁAGAM OSTROŻNIE

 

KOVIDOWA BAŃKA SPEKULACYJNA

 

KORONA TEORIA SPISKOWA

 

KORONA PO RAZ KOLEJNY

 

DEPRESJA UBOCZNY SKUTEK KOVIDA

 

TO JUŻ NIE TEORIA SPISKOWA – TO FAKTYCZNY SPISEK

 

ROZRUCH W EUROPIE Z POWODU KOVIDA

 

KOVID – CZYLI ZABAWA W NIESKOŃCZONOŚĆ

 

JESZCZE JEDNA Z PRAWD O KOVIDZIE

 

 

TELEPATYCZNIE W DEPRESJĘ – KTO NAS W NIĄ WPĘDZA ?

 

NIEBEZPIECZEŃSTWA KTÓRE WIDZĘ

 

 

DUDA I SUTKOWSKI

 

SYLWESTER KURSKIEGO

 

SUTKOWSKI KLAKIEREM WŁADZY

 

 

KORONA – RAK – POHP -

 

REGENERACJA PŁUC PO POHP – CZY TO MOŻLIWE ?

 

 

OWCE BEZ PASTERZA 1 – WSPÓLNOTA CHRZEŚCIJAŃSKA PUŁAWSKA

 

OWCE BEZ PASTERZA 2 – WSPÓLNOTA CHRZEŚCIJAŃSKA PUŁAWSKA

 

WSPÓLNOTA CHRZEŚCIJAŃSKA PUŁAWSKA – DOKTOR SOLFERIUS

 

BIBLIA SENS SŁÓW

 

BIBLIA SENS SŁÓW – TESTAMENT

 

OWCE BEZ PASTERZA

 

PASTOR LESZEK

 

CZY BÓG ISTNIEJE ?

 

 

W CO NAPRAWDĘ GRA ŚWIAT

 

NIEMCY CHCĄ ZREZYGNOWAĆ Z BOMBY JĄDROWEJ NA SWOIM TERYTORIUM

 

WSTĄP DO WOJSKA POLSKIEGO

 

RODEM Z PRL-u – WYKORZYSTYWANIE NASZEJ LUDZKIEJ NAIWNOŚCI

 

DOSTĘP DO GRANICY BĘDĄ MIELI W PRAKTYCE TYLKO DZIENNIKARZE TVP

 

MAZOWIECKI PRZED KAMERAMI - ( w podtekście „telepatia” )

 

RZĄDZĄCY

 

 

SŁUŻBY SPECJALNE – czy posługują się tym zjawiskiem

 

 

W CO GRAJĄ NIEMCY ?

 

PRAWDZIWE PRZYCZYNY SYTUACJI NA BIAŁORUSI

 

CZY GROZI NAM WYJŚCIE Z UNII EUROPEJSKIEJ ?

 

 

PRZYPOMNIENIE – TROCHĘ HISTORII – KUKLIŃSKI – o mnie także

 


PANIKA ENERGETYCZNA

 

CO TO JEST GENIUSZ

 

GENIUSZ KONTAKTUJE SIĘ Z OBCYMI

DZIAŁANIE I PRZECIWDZIAŁANIE "TELEPATIA"

Na początek masz linki do opisu jego działania i co można przy jego pomocy zrobić.

TELEPATIA

SŁYSZEĆ WŁASNE MYŚLI

SŁYSZEĆ WŁASNE MYŚLI

PODWÓJNY ZEWNĘTRZY UKLAD NEURONÓW

DWA ZJAWISKA FATAMORGANA

JAK PRZECIWDZIAŁAĆ OPISANE JEST NA KOŃCY TEGO ARTYKUŁU.

 

Jak doszedłem do tego co to w istocie jest z czego się składa ?

Nasi jednak nie są już bezsilni. Wojsko uruchomiło swoje radiostacje i antenami kierunkowymi, z co najmniej dwu stacji nadawczych spowodowali rozładowanie. Tak było w Warszawie. Jednak to od razu powoduje możliwość zobrazowania. Dlatego zruca się to i wprowadza w ruch. Dziej się to non stop.

    

W skrócie jak to działa.

NAŁADOWANIE ELEKTROSTATYCZNE materii. Siłą rzeczy te najlżejsze mają najlepszy stosunek zgroadzonej energii na ich powierzchni do masy. Teraz podatne są już działaniu fal elektromagnetycznych ( radiowych ) w taki sposób, że można je przemieszczać w określone miejsce. Gdy np. wytworzy się je w sklepie, to narzuci na jego klienta. Gdy opuści on już  placówkę to nano polaryzuje się falą radiową naprzemiennie. Jedna cząsteczka ma dodatni ładunek druga ujemny. Gdy zetkną się ze sobą następuje rozładowanie ( iskrzenie ). Czas trwania takiego wyładowania to 1/15 sek. Wygląda to jak gwiazdki, brokat itp. Teraz już można człowiekowi obrazować co się chce. To jest bardzo szkodliwe. Można zobrazować mu „widzenie” albo boga, albo „demonów” itd.

zachęcam do studiowania tej strony. Proszę mi wierzyć że jest tu wyjątkowo dużo informacji na ten temat. Jednak trzeba ich wyszukiwać.

 
--------------

Jak ju z wiesz istnieją przyrządy umożliwiające zdalny, bezprzewodowy odbiór fal mózgowych i ich zdekodowanie. Innymi słowy pozwalają one na słyszenie myśli delikwenta w głośniku takiego urządzenia. Podłączone pod komputer ukazują wykresy fal mózgowych. W tym przypadku pokazują różne stany emocjonalne. Można przeprowadzić proste doświadczenie. Weźmy np. elektrodę eeg, lub ekg, dopasujmy jej impedancję ( oporność ) do wejścia mikrofonowego magnetofonu kasetowego ( takiego jakich się kiedyś używało i są one jeszcze dostępne ). Elektrodę przyklejmy do czoła i połączmy z magnetofonem. Uruchommy go i szpilką ukujmy się w nogę. Na taśmie zostanie zapisane i to ukłucie. Mózg odnotuje ten stan, a elektroda odbierze.

    

Odtwarzając taśmę do głośnika dotrze impuls elektryczny odpowiadający za to. Jednak to nie musi być słyszalne, bo częstotliwość owego imp. może być poza zakresem słyszalności. Jednak przeprowadzając próby możemy przyśpieszyć lub spowolnić obroty magnetofonu. Wtedy w postaci dźwiękowej dowiemy się o istnieniu imp. odpowiadającego za ukłucie.

    

Zamiast głośnika możemy podłączyć oscyloskop i zobaczyć ten impuls. Odtwarzając go zaś i wysyłając w postaci fali elektromagnetycznej, gdy przygotujmy odpowiednio eter, to osoba przebywająca w miejscu odbioru takiej fali odczuje ukłucie. Ukłucie które nie będzie miało miejsca w stanie fizycznym delikwenta. Tylko w jego mózgu zaistnieje taki sam stan jakby owo ukłucie miało faktycznie miejsce.

TO TYLKO BĘDĄ IMPULSY W MÓZGU.

Tak to w istocie działa. Fali elektromagnetycznej niosącej informacje o obrazie telewizyjnym nie odbierzmy w sposób dla nas czytelny. Jednak ona bezsprzecznie dociera do nas. Tego jesteśmy w pełni świadomi, temu nikt nie zaprzeczy.

Fala dociera ale nie jest ona skonfigurowana pod kątem konstrukcji naszych mózgów. Jednak telewizor ją odszyfruje.

 

Tv analogowy i cyfrowy przeszukają dokładnie ten sam zakres częstotliwości, jednak tylko cyfrowy znajdzie programy. To że analogowy ich nie znalazł nie oznacza, że ich nie było. Przecież cyfrowy znalazł ich dużo. zatem nie tylko częstotliwość jest istotna, ale również sposób kodowania impulsów.

Podobnie jest z nami, jeżeli fala elektromagnetyczna będzie skonfigurowana pod kątem konstrukcji naszych mózgów, to one odbiorą i rozszyfrują ową falę. Będziemy doświadczać stanów o których ona przenosi informacje. Gdyby nie fakt, że w mózgu istnieją faktycznie impulsy odpowiadając za taki stan rzeczy, to nazywano by to omamami

Jak jednak wspomniałem takie „omamy” mają odzwierciedlenie w postaci impulsów przebiegających w mózgu. Impulsów które powstały w wyniku fali radiowej tak skonfigurowanej że stała się ona czytelną dla mózgu.

Zatem dość obłudy i oszustw w psychiatrii. To nie omamy, a my nie żyjmy w średniowieczu. Psychiatrzy uświadomcie to sobie wrszcie.

PANIE PSYCHIATRKI DO WAS SZCZEGÓLNIE ZAAPELUJĘ. PONIŻSZY TEKST POWINIEN WAM PRZYPOMNIEĆ HISTORIĘ I DAĆ DO MYŚLENIA.


Jeszce w ubiegłym wieku potrzeby kobiece były w psychiatrii klasyfikowane jako objaw choroby psychicznej. CHODZI O HISTERIĘ. Kobieta samotna, pozbawiona seksu jest w napięciu co niejednokrotnie skutkuje rozdrażnieniem i potrafi odbić się na otoczeniu. W ubiegłym wieku chodziły one do psychiatry który ….......... robił palcówkę. TO NIE ŻART, TAK BYŁO W ISTOCIE. Nie rzadko dostawał skurczy palca. Właśnie wtedy powstał wibrator.


Apeluję do was panie psychiatrkii, kobiety psychiatrki, czym ?


Z powodu bycia samotną i nie zaspokojenia pod tym względem waszych oczywistych potrzeb w najcięższych przypadkach potrafiono WAS KOBIETY W MAJESTACIE PRAWA WYSTERYLIZOWAĆ I WYCIĄĆ ŁECHTACZKĘ.


Czy to was nie przekonuje, nie odrzuca od tamtego bezprawia i zwykłej obłudy  ?

Może zrobimy powtórkę z rozrywki i zaczniemy robić tak jak było.

Czemu nie, skoro wy obłudnie przypisujecie choroby psychiczne na podstawie odczuć wywołanych tym czysto fizycznym w pełni wytłumaczalnym zjawiskiem, to można i wrócić do starej obłudy.


TAM BĘDZIECIE SIĘ BRONIĆ A TEMU KTO PRZYJDZIE DO WAS I OPOWIE O TYM ZAMIAST WYTŁUMACZYĆ W CZYM PROBLEM PRZYPISZECIE CHOROBĘ PSYCHICZNĄ.


POWIECIE, ŻE NASZE TŁUMACZENIE ZJAWISKA TO WŁAŚNIE NASZ OBJAW CHOROBOWY - „PACJENT” TWORZY LOGICZNIE JEDNAK JEGO LOGIKA, TŁUMACZENIE PROBLEMU NIE JEST ZGODNE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRAWAMI FIZYKI.


A propo telepatycznych zabaw w wydaniu waszych kolegów po fachu. Tych seksualnych telepatycznych zabaw. Mam czasami ochotę zorganizować grupę ludzi i wyposażyć ich w dubeltówki nabite solą kuchenną.


Jak tak kilkunastu z nich dostanie nią w tyłki, to może się opamiętają. Krzywdy im to nie zrobi, ale pupy będą musieli wymoczyć. KILKU Z NICH JEST HOMOSEKSUALISTAMI. Jeden mieszka na Irysowej w wojskowym budynku. Drugi którego swojego czasu nazwano Mitsubishi z uwagi, iż poruszał się autem tej właśnie marki mieszka na Moniuszki, a w roku 2004 pracował na oddziale F-6 IPIN. To ten który doprowadzał doktór Alicję będącą na stażu na oddziale f-5 ipin do myśli samobójczych.

Mam jeszcze jeden sposób przywołania psychiatrów do porządku. Jest taki grzyb, jego nazwa - sromotnik bezwstydnik. Kształtem przypomina męskiego członka, a zapach to zgniłe mięso. Wystarczy go wysuszyć, następnie rozdrobnić. Teraz należy go wsypać do podszybia samochodu jednego z was ( przy wycieraczkach ).

Gdy spadnie deszcz i uruchomią nawiew, a czasami trzeba będzie włączyć i ogrzewanie, bo przy intensywnej ulewie sam nadmuch nic nie da. Już mamy delikwenta - „przepiękny” zapach rozniesie się po całym aucie. Psychiatrzy proszę zastanówcie się. Takiemu działaniu przyklaknęłyby również wasze koleżanki o tym samym zawodzie. Z tego pomysłu może ktoś kiedyś ( w niedalekiej 2-u miesięcznej przyszłości skorzystać ).

Tu nikomu nic nie będzie można udowodnić i to nawet gdyby był monitoring. Na subdomenie patent.tvp11.pl umieszczę schemat łańcuszka z diodami podczerwieni, który spowoduje że kamera nic nie zobaczy. To co piszę i co zrobię jest w pełni legalne. Postaram się również wystawić w symboliczną złotówkę owego sproszkowanego grzyba – SROMOTNIKA BEZWSTYDNEGO. Jest jeszcze sporo sposobów na przywołanie was do porządku.


--------------

Aby uświadomić tym doświadczającym skutków zjawiska, jednak nie do końca potrafiącym się do tego innym przyznać z obawy by nie wzięto ich za ….. ? Aby uświadomić im że to nie meta fizyka, nie cud pokażę jak jest możliwe aby człowiek doświadczał czegoś podobnego. W skrócie wyłuszczę problem oddziaływań. Gdzie człowiek ma urządzenia odbiorcze i dekodujące, gdzie antenę nadawczą i odbiorczą?

Zacznijmy od zwykłych telewizorów. Włączmy do prądu dwa, jeden analogowy a drugi cyfrowy. Obydwa będą podłączone pod anteny odbiorcze i uruchomione. Włączamy przeszukaj. Pamiętajmy że obydwa przeszukają dokładnie ten sam zakres częstotliwości. Po zakończeniu tej czynności analogowy poinformuje nas że nie znaleziono żadnego programu, natomiast cyfrowy znajdzie ich dużo.

PAMIĘTAJMY ŻE OBYDWA PRZESZUKAŁY TEN SAM ZAKRES CZĘSTOTLIWOŚCI.

   

Skoro tak to oznacza, że nie tylko częstotliwość jest ważna. To prawda, oprócz częstotliwości jako takiej istotnym jest sposób składnia informacji, mówiąc wprost istotny jest sposób kodowania.

Musimy wiedzieć jeszcze jedno – każda zmiana wielości elektrycznej emituje promieniowanie elektromagnetyczne ( fale radiowe ). Przebiegi między neuronami są zmienne w czasie, oczywistym jest zatem wniosek, że nasze mózgi emitują fale elektromagnetyczne. Problem w tym, że ich moc jest tak słaba, iż z odległości powyżej metra przyrządy pomiarowe nie są w stanie ich wyłapać. Jednak zjawisko istnieje zatem jak to działa ?

 

Jedno już wiemy, że nasze mozgi emitują fale radiowe jednak bardzo słabe.

 

Druga informacja to ta, że oprócz fali radiowej istotny jest jej kod, który musi odpowiadać konstrukcji organizmu dla którego jest przeznaczony.

       

Zatem fala radiowa, ta którą ma odczytać nasz organizm musi być przede wszystkim skonfigurowana pod kątem jego konstrukcji. To jednak nie wszystko, dalszy opis pozwoli nam to zrozumieć.

  

Niech 2 osoby wejdą do pomieszczenia o wymiarach 2 na 3 metry. Niech staną jak na rys. poniżej. Niech osoba oznaczona nr 1 macha lekko dłonią w lewo i prawo.


R1

Oczywistym jest że taki ruch ręki wywołuje ruch powietrza. Ponieważ jednak są to słabe ruchy zatem osobnik nr 2 nic nie odczuje.

Inaczej rzecz się będzie miała gdy obydwaj wejdą do identycznego w gabarytach basenu wypełnionego wodą. W tej sytuacji gdy jeden zacznie machać ręką wprowadzi w ruch wodę. Ona dotrze do odbiorcy i on odczuje ten ruch. To jest miej więcej to o co w tym wszystkim chodzi.

Rys.

 

R2

R3


Tu gdy wprowadzimy w ruch kulę oznaczoną literą A to on będzie oddawać energię sąsiedniej w linii prostej. Będzie oddawać energię w kierunku w którym została ona uderzoną. Umieśćmy w naszym basenie( jednak zamiast wody wypełnijmy go takimi „kulami” ) jeszcze jedną osobę, oznaczmy ją liczbą 3. Niech osoba nr 1 pchnie kulę w kierunku osoby nr 2. On ( 2 ) obierze energię tej kuli, zamortyzuje uderzenie. Tylko ona odczyta dostarczoną jej informację. Osoba nr 3 nic nie odczuje. Rys.
R4

TO WSZYSTKO TO TYLKO POGLĄD NA SPRAWĘ. CHODZI O JAKO TAKIE ZROZUMIENIE PROBLEMU I PRZEŁAMANIE BARIER PSYCHOLOGICZNYCH.

Warto byłoby wypuścić na rynek urządzenie które nazwałem - pochłaniaczem demonów. Ponieważ mój stan zdrowia ( RAK ) i finansów nie pozwala bezpośrednio działać, zapraszam do współpracy. ja służę swoimi wartościami intelektualnymi. Poniżej poglądowy schemat urządzenia.

POCHŁANIACZ „DEMONÓW”

Jest to urządzenie filtrujące powietrze z elementów, które umożliwiają sterowanie nami jak marionetkami. Porównam to do basenu z wodą. Mamy go napełnionego po naszą szyję, gdy włączy się pompy, to przez noc wody będzie po kostki, zatem już nie utopimy się w zbiorniku. Podobnie z pochłaniaczem „demonów” Gdy będziemy kładli się spać, zamkniemy okna i włączymy pochłaniacza, to zacznie on oczyszczać powietrze z substancji umożliwiającej zobrazowanie. Rano będzie już tego nie wiele. Jednak wyjście na zewnątrz spowoduje ponowne wniesienie elementów spreparowanego nano. Zatem urządzenie powinno być włączone non stop. Dlatego musi być ono wykonane z bardzo trwałych elementów które są w ruchu.  

pochłaniacz demonów

Co jest potrzebne w urządzeniu do oczyszczania powietrza z elementów umożliwiających takie oddziaływania ? 

 

Powielacz napięcia ( ujemny). Polaryzacja ziemi jest dodatnia

 

POWIELACZ NAPIĘCIA

Wentylator wciągający powietrze. Te o sporej mocy w klasycznym wykonaniu są komutatorowe, np. suszarka do włosów. Problem w tym, że po 3 miesiącach działania non stop takiego silniczka już nie będzie. Zużyte szczotki a i łożyska są ślizgowe a nie toczne. Idealnym rozwiązaniem są siniki bezszczotkowe, takie jakie stosuje się w dronach.

SILNIK

Tu można dostarczać im regulowane napięcie zmniejszając obroty.

REG OBR

Następnie potrzebne są filtry papierowo piaskowe zwilżane wodą. Pompa wodna zmywająca z filtrów wyłapane elementy.

Można pokusić się jeszcze na pułapkę olejową, która ultradźwiękami rozbija olej i w nim osadzają się wypłukane nano elementy. To w dużym skrócie co jest potrzebna do budowy filtrów.

OTO  LINK  DO  NADER  ISTOTNEJ  TREŚCI  KTÓRA  WIELE  TŁUMACZY  DLACZEGO  TO  ZJAWISKO  MA  AŻ  TAKĄ  SKALĘ. SŁÓŻBY WYKORZYTUJĄ  JE  POWOŁUJĄC  SIĘ  RÓWNIEŻ  NA  PISMO  ŚWIĘTE.

Obecnie już jest znacznie lepiej, jednak to nadal istnieje. Obecny czas to już po wyborach, zatem nie ma potrzeby tak silnych oddziaływań. Stosujący ową technikę w praktyce ( sowieci i inni ) doskonale zdają sobie sprawę, że czym większe „telepatyczne” oddziaływania, tym więcej ludzi zacznie orientować się o co w tym naprawdę chodzi i zaczną przeciwdziałać, konstruując i uruchamiając urządzenia typu anty, które będą uniemożliwiać takie sterowanie.

Chociażby podobne do mojego, które gdyby nie problemy zdrowotne ( rak ) i finansowe wypuściłbym na rynek, a eliminuje ono z pomieszczenia elementy umożliwiające zdalne oddziaływania.

 

Można też zacząć oddziaływać na ich obywateli, a to już jest po prostu wojna. Wojna na ludzkie umysły. Powtarzam, jest to wojna na, a nie o ludzkie umysły. Jest to zatem broń obosieczna.

Niestety Rosja w latach 2000 – 2005 oddziaływała tym zjawiskiem wyjątkowo mocno ( mam na myśli Polskę ). Proszę pamiętać, że prezydentem RP był wtedy Aleksander Kwaśniewski. Był prezydentem, ale czy był wybrany przez naród, czy raczej posterowano nami wręcz hurtowo aby wynik wyborów brzmiał - lewica wygrała ?

Mając na uwadze to kim był pan Kwaśniewski w czasach realnego socjalizmu ( Minister sportu ) i niechęć ludzi do jego osoby wtedy i teraz, należy przychylić się do myśli, że raczej posterowano nami jak marionetkami wręcz hurtowo.

Poniżej link do opisu jak to wtedy wyglądało.

Jak wspomniałem zjawisko zostało odkryte w ubiegłym wieku w Sowiet Union. Oto link do opisu tego na tej stronie. http://tvp11.pl/index.php?p=1_15_JACEK-WCI-RKA-PROFESOR-PSYCHIATRII-KRADNIE-PACJENT-W

Ostatnio rozmawiałem z przebywającym przez tydzień gościnnie w naszym kraju Amerykańskim psychiatrom ( Uniwersytet Colombia w Nowym Yorku. Mam z tym panem stały, bezpośredni kontakt). Oczywiście chodziło o takie, zdalne oddziaływania. Doskonale wiedział o czym mówię i nie klasyfikował, powtarzam nie klasyfikował tego jako objawów chorobowych. Człowiek ten ma duży staż, a jego wiek to 60 lat. Wiedział że to jest czysto fizyczne zjawisko i co istotne doświadczał jego skutków. Był w pełni świadomy, że jest to również wykorzystywane przez wrogie służby specjalne.

Przypisywanie zatem z tego powodu choroby psychicznej jest czystą obłudą. Lekarze którzy tak czynią działają na korzyść obcych interesami mocarstw. Są oni zatem wychowankami, tamtej, post komunistycznej szkoły interesów, lub podlegają takim ludziom bezpośrednio.

Pseudo naukowcem, spadoiercą tamtego systemu nauczania jest obecny kierownik jednej z klinik psychiatrycznych, naukowy oszust Jacek Wciórka, który na wypaczeniu dokładnie o 180 stopni prawdy o tym zrobił karierę. Notabene nominację profesorską otrzymał za „prezydentury” Aleksandra Kwaśniewskiego.

Proszę pomyśleć, chciano się pozbyć kogoś niewygodnego dla tamtego systemu. Jednak z jakiś powodów nie wchodziło w grę uwięzienie delikwenta. Zatem oddziałano na niego w znany już nam wszystkim sposób, a gdy zaczął o tym opowiadać klasyfikowano go jako chorego. Problem w tym, że tamten system i pseudo naukowcy opisywali takie odczucia jako omamy i podlegało to jednej z najcięższej z chorób ps. Czyli schizofrenii paranoidalnej na podstawie której można człowieka trwale ubezwłasnowolnić.

Pani Krystyna Tarczyńska post komunistyczny biegły sądowy z zakresu psychiatrii opiniując w sprawie Gen. Kiszczaka stwierdziła że nie ponosi on odpowiedzialności za zbrodnie w kopalni Wujek z powodu choroby ps. Kobieta ta była biegłą w mojej sprawie gdzie dopuściła się składania fałszywych zeznań ( są mocne dowody ) i innych nieprawidłowości. Sprowokowana prze zemnie przed sądem pytaniami powiedziała, cytuję - ja bym z panem postąpiła znacznie gorzej. 

Znający zasadę działania zjawiska i wiedzący co można zrobić z człowiekiem przy jego pomocy od razu zorientują się co miała na myśli post komunistyczna biała dama.

Panie Andrzeju Bembenek jak pan widzi na całym świecie nie tak się leczy jak pan mi to łaskawie powiedział. Dla uświadomienia panu tego stanu rzeczy powtórzę słowa które napisałem na początku tego wątku -

Ostatnio rozmawiałem z przebywającym przez tydzień gościnnie w naszym kraju Amerykańskim psychiatrom ( Uniwersytet Colombia w Nowym Yorku. Mam z tym panem stały, bezpośredni kontakt). Oczywiście chodziło o takie, zdalne oddziaływania. Doskonale wiedział o czym mówię i nie klasyfikował, powtarzam nie klasyfikował tego jako objawów chorobowych. Człowiek ten ma duży staż, a jego wiek to 60 lat. Wiedział że to jest czysto fizyczne zjawisko i co istotne doświadczał jego skutków. Był w pełni świadomy, że jest to również wykorzystywane przez wrogie służby specjalne.

Przypisywanie zatem z tego powodu choroby psychicznej jest czystą obłudą. Lekarze którzy tak czynią działają na korzyść obcych interesami mocarstw. Są oni zatem wychowankami, tamtej, post komunistycznej szkoły interesów, lub podlegają takim ludziom bezpośrednio.

Czy wybuchnie III wojna światowa.

Tak postawione pytanie jest błędne. Problem w tym, że jej wybuch jest pewny. Zatwem pytanie powinno brzmieć, nie czy wybuchnie, a kiedy ?

To są dni ostatnie. Jeżeli dobrano się już do naszych umysłów inwigilując i sterując nami wręcz hurtowo, to to są dni ostatnie. Mi i jak myślę Bogu to się nie podoba i zaingeruje.


 
OPĘTANIE DNA A
WIRUALNE  ZOO OBCY  PRZESĄDY I NAUKA
GALARETA WINNA GRA  W ZIELONE POLITYKA
  RÓŻNE  
 

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI