TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

ciąg dalszy

ciąg dalszy

Stron


Zatem dość obłudy i oszustw w psychiatrii. To nie omamy, a my nie żyjmy w średniowieczu. Psychiatrzy uświadomcie to sobie wrszcie.

PANIE PSYCHIATRKI DO WAS SZCZEGÓLNIE ZAAPELUJĘ. PONIŻSZY TEKST POWINIEN WAM PRZYPOMNIEĆ HISTORIĘ I DAĆ DO MYŚLENIA.


Jeszce w ubiegłym wieku potrzeby kobiece były w psychiatrii klasyfikowane jako objaw choroby psychicznej. CHODZI O HISTERIĘ. Kobieta samotna, pozbawiona seksu jest w napięciu co niejednokrotnie skutkuje rozdrażnieniem i potrafi odbić się na otoczeniu. W ubiegłym wieku chodziły one do psychiatry który ….......... robił palcówkę. TO NIE ŻART, TAK BYŁO W ISTOCIE. Nie rzadko dostawał skurczy palca. Właśnie wtedy powstał wibrator.


Apeluję do was panie psychiatrkii, kobiety psychiatrki, czym ?


Z powodu bycia samotną i nie zaspokojenia pod tym względem waszych oczywistych potrzeb w najcięższych przypadkach potrafiono WAS KOBIETY W MAJESTACIE PRAWA WYSTERYLIZOWAĆ I WYCIĄĆ ŁECHTACZKĘ.


Czy to was nie przekonuje, nie odrzuca od tamtego bezprawia i zwykłej obłudy  ?

Może zrobimy powtórkę z rozrywki i zaczniemy robić tak jak było.

Czemu nie, skoro wy obłudnie przypisujecie choroby psychiczne na podstawie odczuć wywołanych tym czysto fizycznym w pełni wytłumaczalnym zjawiskiem, to można i wrócić do starej obłudy.


TAM BĘDZIECIE SIĘ BRONIĆ A TEMU KTO PRZYJDZIE DO WAS I OPOWIE O TYM ZAMIAST WYTŁUMACZYĆ W CZYM PROBLEM PRZYPISZECIE CHOROBĘ PSYCHICZNĄ.


POWIECIE, ŻE NASZE TŁUMACZENIE ZJAWISKA TO WŁAŚNIE NASZ OBJAW CHOROBOWY - „PACJENT” TWORZY LOGICZNIE JEDNAK JEGO LOGIKA, TŁUMACZENIE PROBLEMU NIE JEST ZGODNE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRAWAMI FIZYKI.


A propo telepatycznych zabaw w wydaniu waszych kolegów po fachu. Tych seksualnych telepatycznych zabaw. Mam czasami ochotę zorganizować grupę ludzi i wyposażyć ich w dubeltówki nabite solą kuchenną.


Jak tak kilkunastu z nich dostanie nią w tyłki, to może się opamiętają. Krzywdy im to nie zrobi, ale pupy będą musieli wymoczyć. KILKU Z NICH JEST HOMOSEKSUALISTAMI. Jeden mieszka na Irysowej w wojskowym budynku. Drugi którego swojego czasu nazwano Mitsubishi z uwagi, iż poruszał się autem tej właśnie marki mieszka na Moniuszki, a w roku 2004 pracował na oddziale F-6 IPIN. To ten który doprowadzał doktór Alicję będącą na stażu na oddziale f-5 ipin do myśli samobójczych.

Mam jeszcze jeden sposób przywołania psychiatrów do porządku. Jest taki grzyb, jego nazwa - sromotnik bezwstydnik. Kształtem przypomina męskiego członka, a zapach to zgniłe mięso. Wystarczy go wysuszyć, następnie rozdrobnić. Teraz należy go wsypać do podszybia samochodu jednego z was ( przy wycieraczkach ).

Gdy spadnie deszcz i uruchomią nawiew, a czasami trzeba będzie włączyć i ogrzewanie, bo przy intensywnej ulewie sam nadmuch nic nie da. Już mamy delikwenta - „przepiękny” zapach rozniesie się po całym aucie. Psychiatrzy proszę zastanówcie się. Takiemu działaniu przyklaknęłyby również wasze koleżanki o tym samym zawodzie. Z tego pomysłu może ktoś kiedyś ( w niedalekiej 2-u miesięcznej przyszłości skorzystać ).

Tu nikomu nic nie będzie można udowodnić i to nawet gdyby był monitoring. Na subdomenie patent.tvp11.pl umieszczę schemat łańcuszka z diodami podczerwieni, który spowoduje że kamera nic nie zobaczy. To co piszę i co zrobię jest w pełni legalne. Postaram się również wystawić w symboliczną złotówkę owego sproszkowanego grzyba – SROMOTNIKA BEZWSTYDNEGO. Jest jeszcze sporo sposobów na przywołanie was do porządku.

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI