TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

biden

Słuchając ostatnio Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki - kliknij.

potwierdził on moje spostrzeżenia sprzed lat. Powtarzam sprzed lat. Około 10 lat temu opisywałem problem. Obecnie Baj-den dokładnie powiedział to samo co ja opisałem w artykule czy Putin użyje arsenału nuklearnego ?

Słowa obecnego prezydenta to – Rosja ma tylko surowce i nic więcej przez co jest bardziej niebezpieczną.  

Poniżej linki do dwu artykułów mojego autorstwa które pozwolą zrozumieć problem. Jeden wiąże się również z Kovidem. Oto owe linki.

Majstersztyk Putina.   Link do mojego wpisu na ten temat 


Jednocześnie odniosę się do obecnego stanu lodów Arktyki i Antarktydy. Dlaczego czynię to w tym miejscu ?

Odpowiedzią są poprzednie poczynania Rosji, wtedy jeszcze Radzieckiej.

Wykorzystując okręty podwodne klasy ( siema ) Wiktor przebadali całe rejony podbiegunowe. Wiedzą gdzie i co tam się znajduje. Chodzi oczywiście o surowce energetyczne, konkretnie węglowodory. Obecnie w wyniku zmian na naszej planecie są one uwalniane. O czym oczywiście doskonale wiedzą Rosjanie. Podłączenie rozpuszczania się lodów spowodowanego ociepleniem klimatu przez podobno nas, ludzi proszę mi wierzyć nie ma w rzeczywistości nic z tym wspólnego.

       

To jest wynikiem pewnych cyklów natury, które zawsze działy się na ziemi. Naukowcy, w tym Rosyjscy doskonale zdają sobie z tego sprawę. Rosja wiedząc o tym wszystkim chce zagarnąć i eksploatować rejony gazonośne na biegunach. Mogą to uczynić, bo mają wyniki badań tamtych rejonów.

Abyś czytelniku znacznie lepiej zrozumiał problem podaję tu link do mojej teorii – hipotezy, którą napisałem przed laty, a tłumaczy ona w logiczny zdroworozsądkowy sposób co w istocie się dzieje z tym CIEPŁEM W KLIMACIE. Tytuł wspomnianej teorii to – EFEKT CIEPLARNIANY A EPOKA LODOWCOWA.

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI