TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów


 

PALACZOM KU PRZESTRODZE

TELEPATIA

FANTOM

MASA I GRAWITACJA

ANTYMATERIA

Spójrzmy na dodawanie energii atomowi w wyniku, której nabiera on prędkości względem otoczenia.

 

W WYNIKU ROZPĘDZANIA SIĘ ATOMU SPOWALNIAJĄ JEGO ORBITONY.

DNA WZÓRTEORIA NIEDOPUNKTU


 
   
 

MOJE ZDROWIE - RAK - GUZ SIĘ POWIĘKSZYŁ

BRUDNOPIS

ATOM DO TEORI NIEDOPUNKTU 

OPĘTANIE – EGZORCYZMY

 

O MNIE – PO PROSTU JA 

   

 

TECHNICZNA EWOLUCJA RÓWNOLEGŁA

 

PREZYDENT USA

 

U PANA BOCA ZA PIECEM

 

PROJEKCJA PSYCHIATRYCZNIE

 

WIDZIEĆ WNĘTRZE CIAŁA

 

JAN ŻABIŃSKI – EWOLUCJA ZOO

 

 

STAROŻYTNI KOSMICI


 

EKO PRĄD

 

PODGRZEWANIE HOT DOGA

 

ALKOHOL Z LIŚCI KLONU

 

NATURALNY BURSZTYN UZYSKANY W SZTUCZNY SPOSÓB

 

 

CUD”


 

SKĄD SIĘ BIERZE POPYT NA MIESZKANIA – KOVID – MŁODZI BŁAGAM OSTROŻNIE

 

KOVIDOWA BAŃKA SPEKULACYJNA

 

KORONA TEORIA SPISKOWA

 

KORONA PO RAZ KOLEJNY

 

DEPRESJA UBOCZNY SKUTEK KOVIDA

 

TO JUŻ NIE TEORIA SPISKOWA – TO FAKTYCZNY SPISEK

 

ROZRUCH W EUROPIE Z POWODU KOVIDA

 

KOVID – CZYLI ZABAWA W NIESKOŃCZONOŚĆ

 

JESZCZE JEDNA Z PRAWD O KOVIDZIE

 

 

TELEPATYCZNIE W DEPRESJĘ – KTO NAS W NIĄ WPĘDZA ?

 

NIEBEZPIECZEŃSTWA KTÓRE WIDZĘ

 

 

DUDA I SUTKOWSKI

 

SYLWESTER KURSKIEGO

 

SUTKOWSKI KLAKIEREM WŁADZY

 

 

KORONA – RAK – POHP -

 

REGENERACJA PŁUC PO POHP – CZY TO MOŻLIWE ?

 

 

OWCE BEZ PASTERZA 1 – WSPÓLNOTA CHRZEŚCIJAŃSKA PUŁAWSKA

 

OWCE BEZ PASTERZA 2 – WSPÓLNOTA CHRZEŚCIJAŃSKA PUŁAWSKA

 

WSPÓLNOTA CHRZEŚCIJAŃSKA PUŁAWSKA – DOKTOR SOLFERIUS

 

BIBLIA SENS SŁÓW

 

BIBLIA SENS SŁÓW – TESTAMENT

 

OWCE BEZ PASTERZA

 

PASTOR LESZEK

 

CZY BÓG ISTNIEJE ?

 

 

W CO NAPRAWDĘ GRA ŚWIAT

 

NIEMCY CHCĄ ZREZYGNOWAĆ Z BOMBY JĄDROWEJ NA SWOIM TERYTORIUM

 

WSTĄP DO WOJSKA POLSKIEGO

 

RODEM Z PRL-u – WYKORZYSTYWANIE NASZEJ LUDZKIEJ NAIWNOŚCI

 

DOSTĘP DO GRANICY BĘDĄ MIELI W PRAKTYCE TYLKO DZIENNIKARZE TVP

 

MAZOWIECKI PRZED KAMERAMI - ( w podtekście „telepatia” )

 

RZĄDZĄCY

 

 

SŁUŻBY SPECJALNE – czy posługują się tym zjawiskiem

 

 

W CO GRAJĄ NIEMCY ?

 

PRAWDZIWE PRZYCZYNY SYTUACJI NA BIAŁORUSI

 

CZY GROZI NAM WYJŚCIE Z UNII EUROPEJSKIEJ ?

 

 

PRZYPOMNIENIE – TROCHĘ HISTORII – KUKLIŃSKI – o mnie także

 


PANIKA ENERGETYCZNA

 

CO TO JEST GENIUSZ

 

GENIUSZ KONTAKTUJE SIĘ Z OBCYMI

UKŁAD NEURONÓW

BRUDNOPIS PIERWSZE PRZEMYŚLENIA

Organy ich promieniowanie po odcięciu.

Powyższe Należy to połączyć z tworzeniem się połączeń między neuronami w czasie wzrostu, powstawania organu. Najpierw organ, potem neurony i połączenia i dopiero zawiadywanie nimi. Tą metodą mózg ma odzwierciedlenie go i może nim zawiadywać jak chce.

 

Mamy identyczne geny, wprawdzie każdy z nas nieco się różni jednak podstawa jest taka sama. Każdy z nas ma identyczne organy jak inny człowiek jednak w wyglądzie różnią się one od siebie. Taki sam, a jednak inny.

Oczywistym jest, że i nasze mózgi są tak samo rozbieżne, zbieżno – rozbieżne.

Skoro i one to oznacza, że konfiguracja połączeń między neuronami poszczególnych ich układów także. Pytanie jak one są skonfigurowane i dlaczego tak a nie inaczej, jakie są różnice połączeń między neuronami takiego samego układu u różnych ludzi i z czego te różnice wynikają ?

 

Pytania się mnożą a odpowiedz wydaje się być w pewnych punktach tych pytań nie możliwą do udzielenia. Przy naszej logice myślenia i obecnej wiedzy odpowiedź na pytanie - jak wyglądają połączenia między neuronami u dwu osobników tego samego gatunku, osobnika A i osobnika B będzie brzmiała następująco:

każdego z nich trzeba by z osobna przebadać zbierając informacje z nerwów i porównując różnice między takimi samymi nerwami spróbować stworzyć model każdego z nich. Należy dodać elektroniczny model i dopiero jego przyporządkować do hipotetycznego układu neuronów który będziemy rysowali na podstawie tamtych informacji. Badania będzie trzeba jednak dalej prowadzić, bo zmiana warunków spowoduje że przebieg w nerwie najprawdopodobniej okaże się inny niż należało się tego spodziewać na podstawie przebiegów jakie z niego uzyskaliśmy przy poprzednich pomiarach, zatem układ wciąż trzeba będzie modyfikować. Praktycznie do nieskończoności, bo:

 

1 układ rysowany różni się od oryginału ….............. .

 

2 powstaje on hipotetycznie na podstawie danych z układu elektronicznego, który zawsze  będzie działał inaczej niż biologiczny …............... .

 

3 organ pracuje ( jest elastyczny ), zatem zmienia swoje wewnętrzne dane, a skoro wysyła je  do neuronów to i one odpowiadają mu z uwzględnieniem tych zmian. Zatem impulsy  będą się różnić a my będziemy modyfikować obraz połączeń.

 

4 zmiana, subtelna zmiana wyglądu organu w wyniku upływu czasu ( nabierania masy, bądź tracenia jej, starzenia się … .) jak wspomniałem w punkcie 3 również wpływa na zawartość impulsów płynących z mózgu. Skoro organ wysłał impulsy zmienione to  mózg inaczej konfiguruje swoje i zwrotna jest inną niż była poprzednio.

 

Jesteśmy świadomi bardzo złożonej struktury pojedynczego układu neuronów. Jeszcze bardziej złożony jest układ połączeń między nimi. To razem z informacjami zawartymi w punktach 1 – 4 powoduje że stworzenie sztucznego układu w miarę precyzyjnie odzwierciedlającego pracę oryginału jest wręcz nie możliwym. Zbyt duża ilość zmiennych które wpływają na:

 

raz kształt impulsów

 

dwa powodują zmiany w konfiguracji połączeń.

 

Plus ta nasza świadomość o niezwykle skomplikowanej strukturze.

 

Powoduje to to że nie wiemy jak wygląda fizyczne ułożenie neuronów i połączeń między nimi, a każda próba w której krzyknęlibyśmy EUREKA - w perspektywie czasu kończy się tym że musimy przekonfigurować układ. I tak non stop. Non stop, bo organ się zmienił zatem układ zmodyfikował się w tym kierunku.

 

Uwzględniając nawet powyższe ograniczenia gdyby udało nam się stworzyć model, który w 1-nym promilu odzwierciedliłby pracę między neuronami pojedynczego układu i nawet gdyby taki 1-dno tysięczny model z uwagi na zmiany wciąż musielibyśmy modyfikować to i tak była by to EUREKA – milowy krok naprzód.

 

To jest to co wiemy obecnie.

 

Jednak śmiem twierdzić, że nie tylko możliwym jest skonstruowanie sztucznego układu neuronów, który precyzyjnie, powtarzam precyzyjnie odzwierciedlał będzie wygląd połączeń i nawet sam będzie te połączenia automatycznie modyfikował, ale jest to bardzo proste. Aby rozbudzić wuobraźnię czytelnika napiszę że wystarczy tylko coś wrzucić do czegoś puścić prąd elektryczny a to wszystko samo, wręcz automatycznie się ułoży. Każda zmiana docierających impulsów będzie samoczynnie zmieniać to ułożenie. Ono będzie się dostosowywać do docierających do niego informacji. Działa to na zasadzie zrównoważenia mostka i nie może być inaczej. Zmieniliśmy parametr A to musiało, powtarzam musiało zmodyfikować się ułożenie.

WYGLĄDA NA TO ŻE NERWY DZIAŁAJĄ JAK SOCZEWKA I ŚWIATŁOWÓD JEDNOCZEŚNIE. MOCNO ROZWINĄĆ TŁUMACZĄC KROK PO KROKU JAK TO DZIAŁA …...... ….... .

 

TO CO WYDAWAŁO SIĘ BARDZO TRUDNE, WRĘCZ NIE MOŻLIWE DO ROZSZYFROWANIA OKAZAŁO SIĘ BYĆ TAK NAIWNIE PROSTYM, TAK GENIALNIE PROSTYM, CHODZI O SPOSÓB POŁĄCZEŃ MIĘDZY NEURONAMI KONKRETNEGO UKŁADU NEURONÓW. NALEŻY WIEDZIEĆ I PAMIĘTAĆ IŻ ZBIÓR NEURONÓW ODPOWIADAJĄCY ZA DZIAŁANIE NP. JAKIEGOŚ KONKRETNEGO ORGANU NOSI NAZWĘ UKŁADU.

 

TO TYLKO UMIEJĘTNOŚĆ OBSERWACJI NATURY POŁĄCZONA Z LOGIKĄ I WYOBRAŹNIĄ CZYLI POŁĄCZENIE W JEDNĄ LOGICZNĄ CAŁOŚĆ POJEDYNCZYCH ELEMENTÓW UKŁADANKI, TO

 

 

TO CO WYDAWAŁO SIĘ NAM PRAWIE CUDEM METAFIZYKĄ, CUDEM ZAWIADUJĄCYM ORGANEM, KTÓRY PO PEWNYM CZASIE ZNIKA OKAZAŁO SIĘ BYĆ CZYSTO FIZYCZNYM W PEŁNI WYTŁUMACZALNYM ZJAWISKIEM FIZYCZNYM, KTÓRE MUSI, POWTARZAM MUSI TAK DZIAŁAĆ GDY SPEŁNIONE SĄ OKREŚLONE WARUNKI. TO DZIAŁA NA ZASADZIE NACZYŃ POŁĄCZONYCH I NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z PARA NORMALNOŚCIĄ.


UKŁADY ODPOWIADAJĄCE ZA ORGANA, KTÓRE NIE SĄ UNERWIONE, NP PŁUCA ZASADA DZIAŁANIA I ZAWIADYWANIE.

KOŚCI.

ŚCIĘGNA

ŻYŁY

KRWINKI


DOTKNĄĆ CZUJNIKIEM NP. PACA I ZDJĄĆ IMPULS ELEKTRYCZNY, A OBRÓBE BĘDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ KAŻDY DOSŁOWNIE KAŻDY ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY ORGAN. W TYM JEEGO PRZEKRÓJ JAK W TOMOGRAFIE, JEDNNAK TO NOWE NIE BĘDZIE MIAŁO WAD TAMTEGO I BĘDZIE TO OBRAZ KOLOROWY, TRÓJWYMIAROWY, TAKI JAKBYŚMY TAQKI ORGAN OGLĄDALI NA ŻYWO. TO BĘDZIE MALEŃKIE URZĄDZENIE WIELKOŚCI KOMPUTERA, WIELKOŚCI LAPTOPA.

 

ZATEM NASTĘPUJĄCE URZĄDZENIA:

ULTRASONOGRAF

APARAT RENTGENA

REZONANS MAGNETYCZNY

TOMOGRAF KOMPUTEROWY

 

PÓJDĄ W ODSTAWKĘ. NAJCIEKAWSZE JEST TO ŻE „PACJENT” BĘDZIE MÓGŁ SAM W DOMU PRZY POMOCY ZWYKŁEGO KOMPUTERA, PRZYSTAWKI I INNEGO ( TRÓJWYMIAROWEGO ) MONITORA, OT TAK DLA KAPRYSU ZOBACZYĆ WNĘTRZE SWOJEGO CIAŁA, KAŻDEGO ORGANU BEZ WYJĄTKU. BRZMI FANTASTYCZNIE ?

A JEDNAK TO JEST REALNE, JUŻ DZIŚ REALNE, A NIE W PERSPEKTYWIE CZASU. MONITOR TRÓJWYMIAROWY RÓWNIEŻ I TO NORMALNIE TRÓJWYMIAROWY A NIE NAMIASTKA JEGO JAKĄ SIĘ NIEKTÓRZY Z NAS POSŁUGUJĄ I KORZYSTAJĄ W TYM CELU ALBO ZE SPECJALNYCH OKULARÓW, ALBO DWU MONITORÓW JEDNOCZEŚNIE. TEN TRÓJWYMIAR NAZWAŁBYM PSEUDO TRÓJWYMIAROWYM.


DIAGNOZA

 

LASER

A ZIELONY

B CZERWONY

C NIEBIESKI

0,25A,025B,0,5C

0,25A.05B,0,25C

0,5A,0,25B,0,25C

1/3A,1/3B,1/3C

0,5A,0,5B

0,5A,0,5C

0,5B.0,C

 

 

DŹWIĘK

ULTRADŹWIĘKI

INFRADŹWIĘKI

 

OCZY

ŚLINA

ZATOKI

MOCZ

KAŁ

KREW

PAZNOKCIE

WŁOSY

NASKÓREK

 

 

LECZENIE

WZROK

FARMAKOLOGIA

AKU

CZĘSTOTLIWOŚĆ

 

 

 

 

SMAK

ZAPACH

DOTYK

CDN

 

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI