TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

DUCHY W GOŁĘBIACH

 Czytelnicy znający mój profil wiedzą, iż walczę z obłudą w pewnej gałęzi medycyny. Zbieram dowody na fizyczność zjawiska, które z racji jego fizyczności ujmuję w cudzysłów aby odłączyć znaczenie tego słowa od zjawisk paranormalnych, chodzi o „telepatię”, lecz nie taką z pogranicza zjawisk nadprzyrodzonych, a o w pełni wytłumaczalne, czysto fizyczne zjawisko którego doświadczać muszą udzie gdy są spełnione określone warunki.

Zjawisko to wykorzystuje również pewna grupa zawodowa bawiąc się nami ludźmi jak marionetkami.  Walcząc ze wspomnianą grupą zbierałem również dowody przeciw nim, oto jeden z nich.


DUCHY W GOŁĘBIACH
Kolejnym dowodem, bardzo ważnym dowodem na ingerencję psychiatrów w umysły, na wyłapywanie ludzi i swoistego rodzaju „podsłuchiwanie” jest zapis w mojej historii choroby parafowany przez pana Andrzeja Bembenka, a według jego słów sporządzony przez panią Skowrońską.
 

Pan Andrzej Bembenek zwolnił się z pracy aby nie odpowiedzieć na moje podanie. oficjalną przyczyną zwolnienia było złożone wymówienie w czasie strajku lekarzy.
Cóż takiego istotnego jest zapisane w mojej historii choroby ?
Zapisano, iż w gołębiach widziałem duchy, ja mocno oponowałem przeciw przypisywaniu mi tego. Jest o to wyraźnie napisane w historii choroby z 1996 roku ( jej skan umieszczę na stronie )

Problem w tym, iż jest jeszcze jeden Ireneusz Borycki dużo ode mnie młodszy, ja nigdy tego pana nie poznałem osobiście, a wiem o jego istnieniu z internetu.  Okazuje się, iż jest on hodowcą gołębi i ma dobre wyniki w wielu zawodach sportowych z użyciem tych ptaków.
Tak pasjonat może użyć takiego stwierdzenia.
Najprawdopodobniej państwo psychiatrzy wyłapali wcześniej tego właśnie człowieka i jego odczucia przypisali mi.
Wyłapali zapewne w czasie gdy zjawisko było mocno nasilone ( po zmianach ustrojowych )

DLA MNIE JEST TO DOSKONAŁYM DOWODEM NA KONTAKT „TELEPATYCZNY”  ON PASJONAT, HODOWCA GOŁĘBI.
MI PRZYPISUJE SIĘ JEGO ODCZUCIA I TO MIMO, IŻ ZDECYDOWANIE TEMU ZAPRZECZAM.

IRENEUSZ BORYCKI

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI