TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

ŚWIĘTO ZMARŁYCH I KORONAWIRUS

WIRUS - KORONA - kontra obecna sytuacja w Polsce i na świecie. ŚWIĘTO ZMARŁYCH WŁĄCZONE W STRATEGIĘ DLACZEGO ?

 

Wielu z nas przestało wierzyć w istnienie koronawirusa kovit 19.

 

 

Przyczyny są różne. Wirus jako taki bez wątpienia istnieje, jednak pandemii, również według mnie nie ma.

 

Problem w tym, że kilka lat temu zmienione definicję pandemii. Według starych zasad pandemii nie ma. Pytanie dlaczego ją zmieniono i to akurat teraz ?

 

Twierdzi się że zwierzęta nie przenoszą tego zarazku. Czy aby na pewno ?

Zacznijmy od tego skąd się wziął owy wirus – TEORETYCZNIE OD NIETOPERZA - zatem zwierzę go przeniosło. Teraz rozwińmy wyobraźnię i rozważmy czysto hipotetyczną sytuację. Właściciel pasa spuszcza go ze smyczy, ten podbiega i łasi się do nosiciela wirusa. On kicha i wirusy grzęzną na sierści zwierzęcia. Znowu właściciel zapina smycz dotykając zwierzęcia i przy okazji zaraża siebie samego. REALNE ?

 

Zatem to ściema, a jeżeli tak to o co naprawdę chodzi ?

 

Zwróćmy uwagę na stan opieki medycznej sprzed „pandemii”

Na SOR-ach wielogodzinne kolejki. - tak było ?

Tak było.

 

Zamknięcie placówek medycznych dla szarych ludzi ( w klasyczny sposób ) spowodowało że te kolejki wydostały się na zewnątrz. Teraz już nie pacjent, a karetka oczekuje z delikwentem w gigantycznych kolejkach. To było do przewidzenia jest przecież zasada naczyń połączonych a problem nie został poprzednio rozwiązany zatem przesunął się w inne miejsce.

 

Patrząc z boku widać że o coś w tym wszystkim chodzi, ale nie jest tym rzekoma pandemia. Popatrzmy co się dzieje w służbie zdrowia i to nie tylko u nas, ale w całej Europie i nie tylko w niej.

 

Powstają polowe gigantyczne szpitale na bardzo bardzo wiele miejsc.

Skoro twierdzę, że nie ma pandemii to czemu one maję służyć ?

 

Wyobraźmy sobie że wybucha już czysto fizyczna, ot taka klasyczna wojna. W takiej sytuacji już będą istnieć szpitale polowe gotowe do przyjmowania rannych.

 

Ponadto, cały ten idiotyzm spowodował, że mają przetestowane sytuacje zagrożenia tego typu, typu klasyki wojny, a więc olbrzymie ilości rannych. Są po prostu przygotowani. Logiczne ?

Tak logiczne i to bardzo logiczne. Pamiętajmy że zatrzymuje się całą gospodarkę świata. Zatem to już jest wojna - wojna w białych rękawiczka, nieco ukrywana przed nami.

 

Przypomnijmy sobie słowa obecnego Papierza gdy zmieniał poprzedniego Racingera , cytuję - WOJNA ŚWIATOWA KTÓREJ JESTEŚMY ŚWIADKAMI.

 

Abyś lepiej zrozumiał problem przypomnij sobie czytelniku co się miej więcej wtedy działo, również w Polsce. Chodzi o to zjawisko, ale nie tylko o nie. Atak w Norwegi ?

Pamiętamy ?

gdzie on, wykonawca zbrodni zanim zaatakował robił zakupy substancji chemicznych ?

Również w Polsce. Jego słowa które zapisał w komputerze - powodzenia. Pisano że życzył sam sobie, ale jak uwzględnimy zdalne „telepatyczne” oddziaływania MOŻNA PRZYPUSZCZAĆ ŻE POKIEROWANO KIMŚ TAKIM GDY TRAFIONO NA PODATNY GRUNT. Podatny grunt to cechy osobowości bandyty, któremu takie zdalnie ( bezprzewodowo - „telepatycznie” ) pomysły będą się podobać. Pytanie kto ?

Zjawisko znają i mają wyniki doświadczeń mocarstwa. To znaczy były Sowiet Union, czyli obecna Rosja, USA, Chiny i inne. Obecna sytuacja w Polsce. Rządzący sami strzelili sobie w stopę zamykając w ostatniej chwili cmentarze.

 

Musieli sobie doskonale zdawać sprawę że odbije się om to czkawką. O co zatem tu chodzi ?

Gdy popatrzysz na Europę i świat lepiej zrozumiesz problem. We Francji rozróby. W Niemczech również. USA także nie jest zwolnione z problemu. Nie istotne są przyczyny, ale to że one, rozróby są. Istotne jest to, że one miały być..

 

Gdyby w Polsce rządziło PO również by one były.

 

Abyś czytelniku lepiej zrozumiał problem poniżej masz linki do artykułów które powinny ci pomóc.

WIRUS W CHINACH.

MAJSTERSZTYK PUTINA

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI