TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

POLSKIE OSKARY ZABAWY LUDŹMI W WYDANIU PSYCHIATRÓW

UWAGA TA STONA TO PRZENIESIENIE PORTALU - pozwolzewyjasnie.pl - ( w likwidacji )

POLSKIE OSKARY

Problem dotyczy „telepatycznych” zabaw ludźmi, przy pomocy czysto fizycznej. w pełni wytłumaczalnej techniki. Odczuć wywołanych przy jej pomocy musi doświadczyć każdy człowiek jeżeli są spełnione określone warunki.

Rok 2004 rozdawanie tak zwanych Polskich Oskarów. Program jest emitowany przez telewizję. Poprzedniego dnia zsynchronizowani zemną psychiatrzy, zsynchronizowani w sposób „telepatyczny” zachęcają mnie do obejrzenia programu. Przyznają się do wykładania ludzi uczestniczących w nim. Jedną z osób był mąż pani doktór którą pamiętam z pobytu w IPIN w 1996 r. Niestety mam o niej nie zbyt dobre zdanie.

Gdy byłem pacjentem oddziału f2 pani doktór zapytała innego lekarza co mi jest, ten odpowiedział a reakcja pani doktór była następującą - to dać mu psychotropy i do domu. Nieźle mnie tym wkurzyło, zamiast dociekać przyczyn zrozumieć i pomóc to tylko chciała nafaszerować delikwenta psychotropami.

Później, to jest od nocy z 12 na 13 kwietnia 2003 roku poznałem ją lepiej, moje pierwsze wrażenie potwierdziło się. Postaram się to opisać.

TERAZ WRACAM DO POLSKICH OSKARÓW

Wspomniany mężczyzna, mąż pani doktór również włączył się w rozmowę i powiedział, „że on także doskonale ich wyłożył”.

Oglądam program, faktycznie ludzie byli nieźle powykładani, ich dykcja wywoływała na twarzy uśmiech. Po programie pojawił się pan Ibisz i przeprosił widzów za to wszystko. Czyli psychiatrzy mówili prawdę, to było celowe świadome wyłożenie ludzi, a nie scenariusz programu.

Dla mnie jest to doskonałym dowodem na fizyczność zjawiska, które nazwałem „telepatią” w cudzysłowie. Są nagrania tego programu, zatem będzie można udowodnić zabawy ludźmi.

Męża pani doktór również opiszę zasługuje on na to, oczywiście rozumiejąc to słowo z innego punktu odniesienia niż pochwała człowieka.


TELEPATIA

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI