TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

"CUD"

Znamy zjawisko modulacji płomienia falą dźwiękową. Rurka gazowa z otworami puszczony jest przez nią gaz palny. Podpalamy gaz i płomień pali się równo. Gdy jednak zmodulujemy owy gaz jednostajną falą dźwiękową płomień palić się będzie tak jak wygląda częstotliwość tej fali, to znaczy w jednym miejscu ( z jednaj dziurki wydobywać się będzie więcej gazu i płomień będzie większy, a z innych mniejszy. Dźwięk powoduje po prostu zmiany ciśnień. Tak jak na rys poniżej.
modulacja gazu

 

Następne zjawisko i informacje które powinniśmy znać aby zaistniał „cud” to jak powstaje mgła.

 

Chodzi o to, że odpowiednie ciśnienie spowoduje kompensację pary wodnej i zobaczymy mgłę ( chmurę ). Wiedząc że para wodna podatna jest na ciśnienie atmosferyczne i wiedząc, że gazy w tym powietrze i para wodna, bo to woda która stała się ciałem lotnym podatne są na fale dźwiękowe przy wykorzystaniu jeszcze jednego zjawiska, które jest nowością możemy spowodować zaistnienie „cudu”.

 

Ową nowością jet głośnik kierunkowy. Gdy puścimy dźwięk z klasycznego głośnika to rozchodzić się on będzie w każdym kierunku. Inaczej rzecz się ma gdy użyjemy głośnika kierunkowego. W tym przypadku dźwięk będzie się rozchodził tylko w kierunku na który nastawiony jest taki głośnik. Można zadziałać bardziej precyzyjnie i soczewkować dźwięk. To znaczy że słychać go będzie w miejscu gdzie będzie jego ogniskowa.

 

Skierujmy taki głośnik w kierunku chmur. Ogniskową ustawmy na obszar grubości tej chmury i jej odległości od głośnika. Dobierzmy częstotliwość tak aby nastąpił wzrost ciśnienia. Co się stanie ?

 

W obszarze ogniskowania będzie „dziura” w chmurze i widać będzie słońce. ZAISTE „CUD”

 

Oczywistym jest, że można zadziałać odwrotnie i spowodować zaistnienie chmur. To wszystko jest realne, ale amatorskie. Spróbujmy sobie wyobrazić jak to dziś wygląda w wydaniu profesjonalistów ( władnych tego świata ). Nie tylko mogą spowodować zaistnienie chmur, lecz wręcz opadów. Nie potrzeba w tym celu „siać” jodek srebra, a wystarczy oddziałać falą dźwiękową ( niesłyszalną dla nas falą dźwiękową ).

modulacja gazu 1

 

Gdy ktoś będzie widział takie działanie człowieka ( który ukryje głośnik pod kurtką ) uwierzy, że ma on zdolności nadprzyrodzone.  


Wykorzystując odpowiednie oprzyrządowanie można nawet wytworzyć napis na niebie w postaci rozstąpienia się w tych miejscach chmur. Naprzykład taki napis – BÓG SIĘ GNIEWA


Z powyższego wyciągnijmy jeden wniosek – CUD TO ZJAWISKO KTÓREGO DZIAŁANIA NIE POTRAFIMY ZROZUMIEĆ ( na razie nie potrafimy ).


Panie oszusćie JACKU WCIÓRAKA  i innI ..... którzy myślicie że .... . Nie nic  ztego, już wasze dni oszustw i obłudy są policzone. Odpowiedzialnoś prawna za ...... działania stanie się faktem. IRENEUSZ BORYCKI.

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI