TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

MEDYCYNA BRUDNOPIS

MEDYCYNA BRUDNOPIS

Strona w przygotowaniu...

MEDYCYNA

układy neuronów odzwierciedlają kształt i stan organu – impulsy wynikają automatycznie na zasadzie naczyń połączonych - siłą rzeczy można wiedzieć jak powinien wyglądać impuls wzorcowy + jego modyfikacja wynikająca z odmiennego od wzorcowego kształtu organu.

 

W czasie młodym organizmie będą one automatycznie niosły w sobie informacje o tym co jest potrzebne organowi do prawidłowego jego funkcjonowania i regeneracji. Należy jednak pamiętać, iż układy odpowiadające za poszczególne organa są między sobą również połączone. To wszystko funkcjonuje na zasadzie naczyń połączonych i zrównoważenia mostka. Zatem impuls wzorcowy kształtują również i tamte informacje. Ponieważ impulsy, bądź pojedynczy impuls zostaje potem wkomponowany w te wytworzone w konkretnym układzie, zatem zmiany wynikające z tego faktu mogą być tak bardzo subtelne, że praktycznie nie zauważalne. Są one jednak tylko pozornie mało widoczne, bo po odpowiednim rozkodowaniu impulsu okaże się, iż są to bardzo duże różnice. One natomiast inaczej już wpłyną na organ. Będzie on inaczej się regenerował. Pozornie gdy w pierwszej chwili do regeneracji użyjemy tylko tych wytworzonych w kładzie odpowiadającym za organ bez tego dodatkowego to organ się nam również zregeneruje, jednak w perspektywie czasu zmiany odbiegające od wzorca będą w nim coraz bardziej widoczne. To taka bajka o jeżyku i chomiku. Użyjmy teraz impulsów ukształtowanych i przez ten dodatkowy. Okazuje się iż organ regeneruje się tak samo jak wcześniej jednak i perspektywie czasu czyni to również.

 

Biorąc to wszystko pod uwagę dochodzimy do wniosku, że to jest tak bardzo skomplikowane , że tylko twórca takiej doskonałej konstrukcji wie o co w tym chodzi.

Gdy jednak podejdziemy do tego jak do budowy pojedynczego układu neuronów, który jak się okazało sam się kształtuje i konfiguruje, powtarzam i mocno to podkreślam SAM SIĘ KSZTAŁTUJE I KONFIGURUJE, to zrozumiemy, że i połączenie między układami samo się skonfiguruje. Nie musimy rozumieć jak, ale to naprawdę działa, działa samoistnie na zasadzie naczyń połączonych.

 

Załóżmy, że jeden z organów tak się zniekształcił, że gdyby reszta nie została temu podporządkowaną to spowodowałoby to śmierć całego organizmu. Gdy jednak informacje z tego chorego organu docierać będą do innych to te będą modyfikować się do tych zmian. Oczywistym jest, że każdy z organów zacznie stopniowo odbiegać od wzorca. Co oznacza że w perspektywie czasu organizm osiągnie stan nie możliwy do funkcjonowania. Finałem również będzie śmierć jednak stanie się to o wiele później niż gdyby ich nie było.

 

Problem polega na tym, że to inne organy powinny wpływać na ten chory i go leczyć.

…...................

jednak on wysyła informacje do nich a one się przez to zmieniły i informacje z tymi zmianami dotarły do chorego organu i on się leczy jednak przerwana już została doskonałość regeneracji. Jest coraz gorzej i gorzej i organizm się „starzeje”

 

nie widzimy tego bo według nas od raz się starzejemy.

Najpierw dorastamy, osiągamy stan doskonałości i potem starzejemy.

 

Gdy jednak weźmiemy pod uwagę fakt że niektórzy dłużej są młodzi, dłużej mają stan doskonałości, potem dłużej żyją to zaczyna nam coś świtać. Jednak twierdzimy że to geny i mamy rację. Jednak zapominamy o innych elementach.

 

Ewolucja to też jest fakt. Dowodzi ona genialności twórcy. Skoro tak to oznacza, że nasza zmiana w układzie neuronów wynikła z choroby, która wpływa na zmianę innych organów zostaje wkomponowana w doskonały wzorzec i przekazujemy potomstwu zniekształcony kod dna.

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI