TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

antymateria pociski

POCISKI O WIĘKSZEJ SILE RAŻENIA NIŻ BOMBA JĄDROWA. CZYLI NOWA GENERACJA BRONI. CO MA ZASTĄPIĆ BOMBY ATOMOWE ?

 

Obecnie bomby gigantycznych mocy to te jądrowe, wodorowe, atomowe. Pytanie co będzie następnego ?

 

Odpowiedz znam już. Wiem co będzie w zamian.

 

Założenia są takie, że ich moc powinna być porównywalna, a nawet wielokrotnie większą przy jednoczesnym zniwelowaniu masy tych bomb. Powiedzmy że powinno się zastąpić bombę o masie jednej tony kulą do pistoletu kalibru powiedzmy 7 mm.

 

Oczywistym jest, że siła rażenia takiej kuli do „pistoletu” powinna być co najmniej taka sama jak owej bomby jądrowej, którą ona ma zastąpić.

Ponadto taka „kula” sama w sobie musi być bezpieczną, czyli nie mieć żadnych pierwiastków promieniotwórczych jak ma się to w przypadku ładunków nuklearnych.

 

To są założenia teoretyczne następcy pocisków jądrowych. Tylko jak ten problem rozwiązać, czym to zastąpić aby miało takie możliwości jak napisałem ? CZY DA SIĘ TO ZROBIĆ ?

 

 

Rozważyłem problem czysto teoretycznie i okazało się że to jest możliwe, ba jest to wręcz pewne.

 

Wiemy o istnieniu antymaterii. Jest to przeciwieństwo materii.

 

Wyobraźmy sobie ziarnko piasku. które jest zbudowane z antymaterii.

Siła rażenia jest większa niż jakiejkolwiek bomby.

 

Tylko skąd wziąć antymaterię ? Konkretnie ziarnko piasku antymaterii. Istnieje ziarnko piasku kwarcu materii, to jego przeciwieństwem jest ziarnko piasku anty kwarcu. Itd. tlen – anty tlen.

 

Napisałem zdanie – skąd wziąć antymaterię. Pójdę znacznie dalej ŚMIEM TWIERDZIĆ ŻE SAMI MOŻEMY PRZEKSZTAŁCIĆ MATERIALNY PIASEK KWARCOWY W ANTY MATERIALNY PIASEK.

 

Aby to zrozumieć trzeba wiedzieć co to w istocie jest anty materia. Oto link do moich przemyśleń, moich rozważań na ten temat. Z opisu można by wyciągnąć wnioski że to jest możliwe. Tylko to jest na razie tylko hipotezą. Logiczną, zdroworozsądkową ale czy prawdziwą ?


Tak czy inaczej jest to bardzo ciekawa śmiała teoria. Teoria w sensie czegoś nie sprawdzonego a nie jako zbiór informacji z danej dzieciny którą trzeba przyswoić.

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI