TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

Znowu „Polskie” obozy koncentracyjne

Znowu „Polskie” obozy koncentracyjne.

Co jakiś czas pojawiają się w prasie takie stwierdzenia.

TYM RAZEM W NORWEGII.

Kogo się obwinia o takie fałszerstwa ?

 

Jest oczywistym że my Polacy ( większość z nas ) będziemy o to podejrzewać i obwiniać Niemców.

 

Zwracam uwagę, że takie działania już miały miejsce. Jednak ktoś władny zorientował się w działaniu służb i tam stara się ich pilnować. Tym bardziej że sami Niemcy chcieli by zapomnieć o holokauście, wiedzą jednak że nie jest to możliwym ale jak wprogramuje się w umysły młodych zafałszowaną rzeczywistość to następne pokolenia coraz bardziej będą iść w tym kierunku i nastąpi „oczyszczenie” a zacznie się nas Polaków nienawidzieć, nam przypisywać swoje winy, tylko młodzi nie będą świadomi, że to nie my a ich dziadowie tak mordowali.

Nas mordują i nam się przypisuje nas mordowanie. KOWAL ZAWINIŁ  WOBEC  CYGANA,  CYGANA POWIESILI.

 

Takie działania powodują nienawiść. OBUSTRONNĄ NIENAWIŚĆ.

Naszą wobec Niemców - o kłamstwa.

Ich wobec nas - ci nieznający historii nam przypisują winy swoich ojców.

 

 

KOMUŚ NA TYM ZALEŻY, KTOŚ DOSKONALE GRA.

KTO TO MOŻE BYĆ JEŻELI NIE NIEMCY ?

 

TROCHĘ HISTORII

Pakt Ribbentrop Mołotow.

 

Stalin zaopatrywał Hitlera w surowce jeszcze nawet tydzień wcześniej zanim ten na niego nie napadł.

 

Rosjanie świętują „swoją” wojnę ojczyźnianą. Tylko milczą o współpracy Stalina z Hitlerem. Tylko cisza o pakcie z Ribbentropem, tylko cisza o napaści sowietów razem z Niemcami na Polskę.

 

Gdy popatrzymy na działania Putina, na plucie wszystkim w żywe oczy. Wszyscy widzą jak było na Ukrainie, widzą złodzieja ( byłego prezydenta ) i chcą się go pozbyć a Putin go przyjmuje i napada na Ukrainę, bo zagrożona jest tam „demokracja”. W istocie zagrożony byli złodzieje, a on Putin jako jeden z nich walczy o ich dobro - jeden za wszystkich wszyscy za jednego.

 

Norwegii nikt nie pilnował, zatem sowieckie służby tam znalazły lukę i zadziałali. Jest oczywistym że oni się boją współpracy naszej z Niemcami. Robią zatem wszystko aby ludzie siebie wzajemnie znienawidzili i obwiniali.

 

Niestety rządzący poddają się temu, bo to co zrobili Niemcy po zmianach ustrojowych u nas powoduje nieufność wobec nich.

 

Putin dąży do wojny i już buduje argumenty aby to usprawiedliwić. Wykorzystuje w tym celu również technikę zdalnej dominacji nad umysłem człowieka. Chodzi mi o zjawisko przypominające w działaniu „telepatię”, w cudzysłowie, bo w odróżnieniu od klasyki tego słowa, to jest czysto fizycznym w pełni wytłumaczalnym zjawiskiem, którego skutków muszą, powtarzam muszą doświadczać ludzie gdy spełnione są określone warunki. Przy jego pomocy można posterować człowiekiem jak marionetką. Oto tytułu niektórych artykułów zamieszczonych na stronie tvp11.pl dotyczących problemu telepatii”

Wszystko to razem to bezczelna gra służb specjalnych.

 

 

JAK TO DZIAŁA ?

 

TELEPATIA”

 

TELEPATIA I „TELEPATIA”

 

A WSZYSTKO TO NA STRONIE tvp11.pl

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI