TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

ZABAWY "TELEPATYCZNE" PANIĄ HANNA BANASZAK, CZYLI PSY KUMATE ATAKUJĄ

TELEPATYCZNA ZABAWY PIOSENKARKĄ HANNĄ BANASZAK, CZYLI DIABEŁ WCIELONY PRZYBIERA POSTAĆ ANIOŁA ŚWIATŁOŚCI.

 

PSY KUMATE ATAKUJĄ OMEN – OMAM

  

Co z tym wspólnego ma psychiatria ?

 

W filmie o tym ( omen ) tytule dużą rolę grają psy.

Później zorientujemy się co ona mają z tym wszystkim wspólnego.

 

Drobna różnica w literach słów omam i omen, brzmi podobnie, a czy znaczy to samo ?

Omen – znak, zwiastun.

Omam – wizja.

 

Szatan wcielony przywódca hord na województwo, naukowy oszust, „profesor” psychiatrii Jacek Wciórka wie czym są w istocie i jak działają owe omamy, zna zjawisko „telepatii” .

Wie jak ona działa, sam go doświadcza, jednak innym na tej podstawie przypisuje choroby psychiczne i to najgorszego rodzaju na podstawie których można człowieka trwale ubezwłasnowolnić. Pytanie dlaczego ?

 

ODPOWIEDŹ – ze strachu, na tej podstawie zrobił karierę „naukową” zatem każdego kto jest w stania mu zagrozić próbuje pozbawić prawa do działania.

 

Tak omam łączy się w pewien sposób z …..... .

 

OMEN – zwiastun, zapowiedź czegoś.

OMAM – wizja, np. widzenie przyszłości – zapowiedź czegoś.

 

Zanim się to wyjaśni informacja dlaczego słowo „telepatia” ujmuję w cudzysłów.

Telepatia” w cudzysłowie, bo odróżnieniu od klasyki tego słowa, to jest w czysto fizyczne, w pełni wytłumaczalne a doświadczać go musi każdy, powtarzam każdy człowiek jeżeli spełnione są określone warunki.

 

Zatem z klasyką rozumienia słowa telepatia nie ma to poza samą możliwością oddziaływań nic wspólnego. Techniką tą stosują różne grupy zawodowe, w tym „lekarze” o specjalności psychiatria. W swej obłudzie innym na tej podstawie przypisują choroby psychiczne.

 

Na jednej z rozpraw przeciw nim sędzia zwracając się do takiego pseudo lekarza powiedział, „jak pani doświadcza omamów to jest to technika prowadzenia pacjenta, jak pacjent to choroba psychiczna. Ten tekst był w formie pytania zatem na końcu należałoby użyć znak zapytania. PRAWDA ŻE W PSYCHIATRII JEST OBŁUDA PIERWSZEJ KLASY !!!

 

Poniższy tekst jest krótki i niewiele wyjaśniający laikowi, dowodzi on jednak zdalnego „telepatycznego” kontaktu jaki robią sobie psychiatrzy przy pomocy techniki którą nazywają zobrazowaniem, wizualizacją, itp. Problem w tym iż sprawa przeciw psychiatrom trafia na wokandę sądową i za dużo szczegółów wyjawić nie mogę.

 

JEŻELI KTOŚ ZECHCE DOGŁĘBNIE POZNAĆ PROBLEM NIECH PRZEJRZY TEN PORTAL – tvp11.pl - INNE BĘDĄCE JEGO SUBDOMENAMI. WSZUSTKIE RAZEM TWORZĄ JEDNĄ CAŁOŚĆ.

 

W tytule jest określenie -PSY KUMATE – tak siebie sami nazywają psychiatrzy zsynchronizowani z ludźmi których „telepatycznie” prowadzą.

Panowie psychiatrzy będąc ze mną zsynchronizowanymi wyłapali również panią Hannę Banaszak. Przeszkadzało im w jej życiu dosłownie wszystko. Prym wiódł w tym psychiatra

którego pamiętam jako pracownika oddziału f2 IPiN w W-wie. Pan ten o imieniu Andrzej to były mąż mojej koleżanki ze szkoły podstawowej Izabeli Bokus ( nazwisko panieńskie ).

Będąc w takim „telepatycznym” kontakcie z panią Banaszak, zapytałem czy zgodzi się na podanie jej na świadka. ZGODĘ WYRAZIŁA. Ponieważ było to już dość dawno temu i nie wiem czy nadal chciałaby zeznawać.

 

PROSIŁBYM O SKONTAKTOWANIE SIĘ ZE MNĄ.

Oczywiście jeżeli ta wiadomość dotrze do pani Hanny i zechce odpowiedzieć .


TELEPATIA

 

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI