TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

TELEPATIA

W tych atrykułach znajdziecie państwo opisy zasady działania zjawiska, które przypomina w działaniu „telepatię”. W cudzysłowie, bo w odróżnieniu od klasyki tego słowa jest to w pełni wytłumaczalne, czysto fizyczne zjawisko, którego doświadczać musi, powtarzam musi każdy człowiek jeżeli spełnione są określone warunki. Dowiecie się państwo jakie kategorie myślenia przyświecały tym którzy chcieli dociec przyczyn jego istnienia.

 

Zrozumienie działania dało odpowiedź i na inne oddziaływania, w tym na jedną z przyczyn zawładnięcia przez „demony”, na tzw. „opętanie” , w cudzysłowie bo jak się państwo zorientujecie w tym konkretnym przypadku nie są to złe duchy, a ludzie wykorzystujący w praktyce zjawisko zdalnych oddziaływań na innych, na sterowanie nimi jak marionetkami.

 

Przy rozwinięciu wyobraźni okazuje się, że można zrozumieć znacznie więcej niż zjawisko takiej „dziwnej telepatii”. Można zrozumieć znacznie więcej tego co dotyczy mózgu i nie tylko jego, zrozumieć więcej tego co dotyczy całego organizmu, w tym WIDZENIE „SIEBIE” W CZASIE WŁASNEJ OPERACJI, a także udaje się wyjaśnić jak ludzie POZORNIE WIDZĄ SIEBIE W CZASIE POPRZEDNICH „WCIELEŃ” CZYLI TZW. REINKARNACJI. Tak macie rację, że cudzysłów klasyfikuje to nieco inaczej.telepatia   telepatia   telepatia 

widzieć siebie w czasie operacji  telepatia  reinkarnacja  katastrofa smoleńska         

Tu są informacje kim między innymi się bawiono.


telepatia  BANASZAK  polskie oscary 

intryga


A tu kto.


IRENEUSZ BORYCKI  PSYCHOLOG AGNIESZKA  PSYCHOLOG AGNIESZKA 

ZBIGNIEW RELIGA  JACEK WCIÓRKA  ANDRZEJ BEMBENEK 

BEATA PIEKARSKA  DOTOTA ROSIŃSKA  GOŁĘBIE

AGATA JAREK 

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI