TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

CZY PUTIN UŻYJE ARSENAŁU NUKLEARNEGO ?

Obserwując jego poczynania można dojść do jednego wniosku tak użyje.

 

Jakie mam argumenty ?

Stan Rosyjskiej gospodarki. Zacofanie militarne i to pod każdym względem, ilościowym i jakościowym w porównaniu do jego przeciwników ( chodzi o NATO ).

 

Jego zapędy mocarstwowe. Chęć odbudowy imperium tak jak wyglądał Związek Radziecki.

 

Siłą rzeczy, gdy zorientuje się, że jest mocno w tyle względem innych, że nie da im rady, że nie da rady poradzić sobie swoimi klasycznymi sposobami wpływania na „swój” naród ( propagandą ). Gdy niezadowolenie narodu sięgnie zenitu ( inflacja, brak dostępu do dóbr ) użyje ostatniego argumentu, który będzie miał usprawiedliwić atak nuklearny. Tym argumentem będzie to, że to zachód, że to embargo spowodowało że nie mają co jeść, że zwykli ludzie nie mają pieniędzy aby się utrzymać i zacznie się.

 

Tak, jedynym czym Putin może zagrozić innym, to broń nuklearna. Jak obserwuje się świat, to ogarnia przerażenie. To nie tylko Putin dąży do wojny. Jemu pozwala się na takie działania. Komuś jeszcze jest na rękę taki scenariusz. Aby zorientować się o co mi chodzi zapraszam do artykułów do który niżej podaję linki.


Poniżej macie państwo dostęp do artykułów sprzed wielu lat. Wystarczy kliknąć na lik a przeniesie as. Mimo że są to stare wpisy to jak się okazuje nic nie straciły n swojej aktualności, a wręcz przeciwnie jak się okazało były one wyprzedzające zdarzenia. Tamte wnioski wysnułem na podstawie obserwacji świata i jak się okazało miałem rację. Jeszcze niżej są linki do problemu łączącego PUTINA Z KORONAWIRUSEM.

 

 

WŁADZA I LUDZIE

 

GRECJA NIEMCY POLSKA UNIA

 

PAŃSTWO ISLAMSKIE KONTRA SŁUŻBY SPECJALNE

 

TUSK I TELEPATIA

 

JACEK WCIÓRKA "PROFESOR" PSYCHIATRII KRADNIE PACJENTÓW

 

"TELEPATIA" - LUDZKIE  MARIONETKI

 

  "OPĘTANIE"

 

KORONAWIRUS I PUTIN

 

KORONAWIRUS I PUTIN

 

KORONAWIRUS ODKAŻANIE

 

 

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI