TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

OCHRONA

OCHRONA  obywatela 

STRACH A NAWET MOŻLIWOŚĆ ZABÓJSTW, BĄDŹ SAMOBÓJSTW. REAKCJA JEDNEGO Z PRACOWNIKÓW PEWNEJ PLACÓWKI HANDLOWEJ  

OTO CO DZIEJE SIĘ Z LUDŹMI GDY SŁUŻBY NIEKTÓRYCH KRAI „BAWIĄ” SIĘ WYKORZYSTUJĄC TO „DZIWNE” ZJAWISKO W PRAKTYCEPONIŻSZY  OPIS  MIMO  SÓW  URZYTYCH W  NIM  SŁÓW  POLITYKÓW  WYPOWIEDZIANYCH  W  PRZESZŁOŚCI  DOTYCZY  ZDAŻEŃ  TERAŹNIEJSZYCH ( PAŹDZIERNIK  2020 ROK )

Można mieć poglądy polityczne według życzenia, jednak trzeba je mieć. Mieć na zasadzie rozważenia za i przeciw, czyli na zasadzie idę z tym kto ma, lub chociaż po części może według mnie mieć rację.

 

Ci co ich nie mają ( proszę nie mylić z ludźmi rozgoryczonymi którzy przestali rozumieć o co chodzi i mają wszystkich, lub niektórych dosyć ) to tak zwane ideologiczne chorągiewki.

 

W demokracji są w opozycji, a tak naprawdę jednak idą nie tam gdzie prawda, a gdzie despota mający w ręku karabin może im zagrozić ( zagraża ).

 

Przeanalizujmy ich na przykładzie jednego, który jest pracownikiem pewnej placówki handlowej. Przeanalizujmy go w jego zdaniu na temat jego wysokości towarzysza cara - Putina.

 

Najpierw obiektywnie popatrzmy na Putina.

Następnie napiszę to co usłyszałem z ust owego pracownika.

 

Kim jest Władimir Władimirowicz Putin ?

 

Jest uzurpatorem, despotom bez sumienia. Oszustem fabrykujący każde powtarzam każde wybory. Będzie kłamał wszędzie, wypaczał rzeczywistość, oskarżał każdego kto jest przeciw niemu.

CZY MAM RACJĘ ?

 

Oczywiście że tak. Bo ile lat siedzi na stołku dyktator ?

 

W demokracji to jest po prostu nie możliwe.

 

Przekręty są tam ( w Rosji ) na gigantyczną skalę i na porządku dziennym. Przykładem są poniesione koszta w czasie budowy miasteczka olimpijskiego.

 

 

Teraz prawda, historyczna prawda.

Według Putina to Polska jest winna rozpoczęcia II wojny światowej.

Zbrodnie Katyńskie wg. niego nie miały miejsca.

 

 

Teraz opinia pana …... pracownika w pewnej placówce handlowej.

 

Zaczął konwencjonalnie - że Polacy zrobili laskę Amerykanom. Czyli powtórzył opinię Sikorskiego ( który robi laskę Niemcom ) i dodał swoje że zrobili ją również Ukraińcom.

 

Oczywistym jest że zaatakował Kaczyńskiego i rozmowa przeniosła się automatycznie na grunt Rosji.

 

Podałem Putina za przykład i powiedziałem że w Polsce za kilka lat będą wybory – DEMOKRATYCZNE WYBORY – I Kaczyński może być w odstawce zatem mimo wszystko nie ma czego się obawiać. Taki scenariusz jest nie możliwy w Rosji. To były moje słowa skierowane do niego. Zapytałem ile Putin powinien tam rządzić. W odpowiedzi usłyszałem że Putin ma rację i powinien rządzić jak najdłużej to znaczy tyle na ile mu pozwolą.

 

POWIEDZIAŁEM ŻE ON KŁAMIE I FAŁSZUJE WYBORY I RZECZYWISTOŚĆ.

 

ODPOWIEDZIAŁ ŻE TAK MA BYĆ BO POLITYKA WŁAŚNIE NA TYM POLEGA, POLEGA NA KŁAMSTWIE I ON PUTINA POPIERA.

 

Tu ma pretensje, a tam popiera bandytę i despotę.

TWIERDZI ŻE POLITYKA POLEGA NA KŁAMSTWIE. SKORO ZATEM POPIERA OSZUSTA PUTINA, ZATEM DLACZEGO AŻ TAK KRYTYKUJE KACZYŃSKIEGO ?

MOŻE DLATEGO ŻE TEN W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW MÓWI PRAWDĘ.

 

ŻEBY BYŁA JASNOŚĆ JA NIE JESTEM BEZKRYTYCZNYM. MAM DOŚĆ I POLITYKI OBECNEJ EKIPY.

 

Nie dowierzając własnym uszom rozmowę przesunąłem na przeszłość. Chodzi o komunizm i oczywiście usłyszałem że wtedy było dobrze.

 

Kiedyś o tym panu myślałem że jest inteligentny ma tylko jednak nieco odmienne zdanie od mojego. Tak zresztą powinno być, bo ja nie mam monopolu na prawdę.

 

Ktoś kto ma odmienne poglądy od moich może pokazać coś co umyka mojej uwadze. Zatem wymiana poglądów pozwala obydwu stronom spojrzeć na problem bardziej obiektywnie.

 

Jednak nie w tym konkretnym przypadku. Tu nie ma mowy o wymianie poglądów a jest to jedynie czysty despotyzm, a nawet strach. Nie chodzi to o strach przed obecną ekipą rządzącą, a o strach … ale o tym za chwilę.

 

Wg xxxx jest tam dobrze i uzurpator ma rację. Ma rządzić tyle czasu ile mu pozwolą. Pytam pana kto ma mu pozwolić, czy wyborcy ?

 

 

Dodaję że uzurpator sfałszuje każde zatem zapewne nie o to panu chodzi.

W takim razie chodzi o tak zwany świat.

Powiedział że tak jest w polityce i Putin ma rację. Niech fałszuje i rządzi.

 

Ten pan, ten pan który tak mi powiedział się po prostu boi. Kogo i czego ?

Po przeczytaniu całości zrozumiesz to czytelniku

 

 

Są dwa rodzaje strachu przed oprawcami.

Pierwszy to ten któremu podlega większość z nas. Bandyta, despota, złodziej mający broń który który dostanie nas w swoje łapy będzie się nad nami znęcał gdy powiemy mu to kim jest w twarz. Załóżmy że dostaliśmy się w łapy oprawcy który łamie nam rękę.

 

Oczywistym jest że nie mając możliwości obrony boimy się takiego bandyty, ja również.

 

Gdy jednak bandyta każe nam łamać rękę innym odmawiamy. Popełnimy nawet samobójstwo ale oprawcą jemu podobnymi nie staniemy się. My nie, ale nie którzy tak.

 

To jest właśnie ten drugi rodzaj strachu. Ze strachu stajemy się bandytami podobnymi do tych którzy nas przedtem gnębili. Stajemy się im podobni, stajemy się jednymi z nich. Idziemy z nimi ramię w ramię.

 

Pierwsza grupa ludzi bojących się to taka która oddałaby życie za innych jak się okazuje i za takich, którzy plunęli by ci w twarz i zamordowali cię. To ci w rodzaju pana pracownika o którym piszę.

 

On ze strachu poszedł by ręka rękę z oprawcami. W skrajnych sytuacjach mógłby zamordować niewinnego na rozkaz kata. Wiedząc że tamten jest niewinny, a winny jest rozkazujący bandyta. Jednak nie odwróci lufy w jego kierunku, a wykona jego rozkaz mordując niewinnego.

 

Przytoczę słowa mojego nie żyjącego już dziadka gdy zdenerwowała go rodzina i zadedykuję je panu pracownikowi pewnej placówki handlowej. Ja jestem inteligentne bydle a wy tylko to drugie.

 

 

Jak wspomniałem myślałem że pan xx jest inteligentnym kulturalnym człowiekiem o nieco, powtarzam nieco odmiennych poglądach politycznych od moich. Okazało się, że to po prostu prymityw. A okazało się że można by go chyba nazwać i tchórzem. Przepraszam za mocne słowa ale nieźle się wkurzyłem.

 

Zabawy, „telepatyczne” zabawy powodują i stan strachu. Również taki o którym przed chwilą pisałem. Sytuacja na Białorusi i wiadoma nam polityka Putina powoduje określone działania, określone oddziaływania na ludzkie psychiki. Polska racja stanu i bliskość Białorusi i Rosji powoduje, że zdalnie „telepatycznie” oddziałują. Oddziałali i ludzie zaczęli się bać, tak to zjawisko w istocie działa. To nie fikcja a fakty. Zabrzmi to dziwnie ale można by powiedzieć że jesteśmy w stanie wojny. Wojny radiologicznej, oddziałującej na ludzkie umysły.

( Aby lepiej zrozumieć problem oddziaływań - bitew w trwającej wojnie radiologicznej oddziałującej na ludzkie umysły poniższy tytuł jest linkiem nieco wprowadzający w temat - OPĘTANIE - EGZORCYZMY. )

 

Jak się okazuje gdyby Rosjanie weszli na nasze terytorium to znaleźli by się ludzie z Polski którzy zaczęli by mordować swoich. Skąd my to znamy. Już raz przerabialiśmy to w tym kraju. Tuż po II wojnie to przerabialiśmy. Mordowano naszych w katowniach komunistycznych. Kto to robił ?

Ci co robili laskę ( niektórzy wciąż robią ) Rosjanom panie ….. Ci co popierali tamten totalitarny system.

 

Tak na zakończenie umieszczę tu fragment mojego pisma adresowanego do pewnego pana i złożonego na dziennik placówki w której on pracował.

Całe pismo znajduje się w treści tej strony ale trzeba go trochę poszukać. Po prostu zapoznać się ze stroną.

Z FRAGMENTU MOŻNA SIĘ BĘDZIE ZORIENTOWAĆ O MOIM ….... .

cf

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI