TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

WARSZAWĄ PO WARSZAWIE

Mam przyjemność poinformować państwa, że rusza linia turystyczna samochodem z epoki ( Warszawa ) w oznakowaniu milicyjnym. Będzie ona przewoziła turystów po znaczących miejscach tamtego sytemu.

MILICJA MILICJA

Start z okolicy pałacu Mostowskich, tu było centrum dowodzenia ówczesnej milicji ( Stołeczna MO. Metro Ratusz ), przejazd do PKiN następnie do budynku giełdy ( były Komitet Centralny Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej ) i do ul Rakowieckiej gdzie było więzienie dla niewygodnych tamtego sytemu, kolejny punkt to Instytut Psychiatrii i Neurologii. Gdy było zbyt głośno o pewnych ludziach i nie można było ich bezkarnie pozamykać, umieszczano takowych w placówkach opieki zamkniętej ( psychiatrycznych )

((((( Abyście mieli państwo jasność o co w istocie chodzi nadmienię że w tej palcówce pracuje post komunistyczny biegły sądowy z zakresu psychiatrii pani KRYSTYNA TARCZYŃSKA, która opiniowała w sprawie generała KISZCZAKA oskarżonego o zbrodnie w kopalni Wujek i stwierdziła że nie ponosi on odpowiedzialności za tamtą masakrę z powodu choroby psychicznej. Pani ta OPINIOWAŁA również W MOJEJ SPRAWIE gdzie składała fałszywe zeznania i sfabrykowała opinię. Na to miałem bardzo mocne dowody. Mocne dowody na winę pani „doktor”. Cały tekst w nawiasie jest linkiem do opinii biegłej ))))) 

  

. Kolejnym etapem jest więzienie ( muzeum ) na Rakowieckiej i cmentarzyk przy ul. Wałbrzyskiej gdzie chowano pomordowanych na Rakowieckiej. Stąd dojazd do metra Wilanowska gdzie kończy się nasza podróż.


Z metra Wilanowska zabieramy następnych zwiedzających. Tym razem przejazd będzie odwrotny, tj pierwsze miejsce to cmentarzyk Wałbrzyska, następnie IPIN, potem Rakowiecka, Komitet Centralny, PKiN i końcowy przystanek pałac Mostowskich.

 

KOSZ PRZEJAZDU TO 25 ZŁ OD OSOBY


MO – ( teoretycznie ) Milicja Obywatelska

( praktycznie ) Mogą Okraść


ORMO( teoretycznie ) Ochotnica Rezerwa Milicji Obywatelskiej

( praktycznie ) Oni Również Mogą Okraść


ZOMO – ( teoretycznie ) Zmotoryzowane Oddziały Milicji Obywatelskiej ( praktycznie ) Zanim Okradną Mordę Obiją.


O TERMINIE OTWARCIA LINI POINFORMUJE PAŃSTWA NA TYM PORTALU

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI