TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

Obłuda w psychiatrii

PROFESOR JACEK WCIÓRKA KRADNIE PACJENTÓW

Strona w przygotowaniu...

Istnieje czysto fizyczne w pełni wytłumaczalne „dziwne” zjawisko, przypominające w działaniu telepatię. Zjawiskiem tym posługują się lekarze o specjalności psychiatria. Posługują jednak innym na tej podstawie przypisują choroby psychiczne, to razem spowodowało, że zacząłem walczyć z obłudą w tej gałęzi medycyny. Przy okazji dowiedziałem SIĘ …. jak również O …............ . O tym jednak dowiecie się państwo studiując tą stronę.

 

"TELEPATIA" w cudzysłowie bo w odróżnieniu od klasycznej to zjawisko jest czysto fizyczne, w pełni wytłumaczalne. Jak  działa ? ODPOWIEDŹ W ARTYKUIŁACH PONIEJ ( najedź myszką na zdjęcie i kliknij )

TELEPATI ZNOWU TELEPATIA

 

PONIŻEJ SĄ OPISY KONTAKTÓW „TELEPATYCZNYCH” I ZABAW LUDŹMI, TO MOŻE SIĘ STAĆ DOWODAMI GDY SPRAWY TRAFIĄ NA WOKANDĘ SĄDOWĄ. kliknij na zdjęcie

STEFAN FRIEDMANN
STEFAN FRIEDMANN
Hanna Banaszak ATAK PSÓW KUMATYCH
HANNA BANASZAK
POLSKIE OSKARY PO
POLSKIE  OSKARY
 
       

A TU  SĄ  INFORMACJE  KTO  BAWIŁ  SIĘ  "TELEPATYCZNIE"  LUDŹMIBĘDZIE  TU  R.ÓWNIEŻ  UMIESZCZONA  KORESPONDENCJA  Z  PLACÓWEKAMI  ZDROWIA  PUBLICZNEGO  W  KTRŁÓREJ  PORUSZANY  JEST  PROBLEM  ZABAW  LUDZMI  PRZY  WYKORZYSTRANIU  TECHNIKI  "TELEPATI"

BP PSYCHOLOG AGNIESZKA  MĄŻ  PSYCHIATRA KRZYSZTOF INSTYTUT PSYCHIATRII I  NEUROLOGII  TELEPATIA BP PSYCHOLOG AGNIESZKA  MĄŻ  PSYCHIATRA KRZYSZTOF INSTYTUT PSYCHIATRII I  NEUROLOGII  TELEPATIA DUCHY W GOŁĘBIACH
DR HANNA BEATA PIEKARSKA - PSYCHIATRA NAUKOWE OSZUSTWA TELEPTIA PARANORMALNE PZP UL CHEŁMSKA IREK  I  KASIA
DOROTA ROSIŃSKA - KOZIOŁ OFIARNY. TELEPATIA OMAMY PARANORMALNE FRIEDMANN BANASZAK WCIÓRKA  MEDER ZBIGNIEW RELIGA
JACEK WCIÓRKA  AGATA JAREK  O PSYCHIATRII

 

TELEPATIA

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI